Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія цієї сторінки: 17.11.2020 DORO - єдиний концерт в Україні
Froster.org - Ukrainian Metal Forum > Lives > Афіша (Україна)
Shar


Королева металу Doro з єдиним концертом в Україні

ЇЇ називають королевою металу. Вона виступала на одній сцені з Motörhead. Вона була першою жінкою на чолі гурту, що виступила на сцені фестивалю Monsters of Rock. Тривалі тури Європою із W.A.S.P. і Judas Priest підштовхнули її відмовитися від повсякденної роботи та цілком присвятити своє життя музиці.

Фантастична Doro зіграє єдиний концерт в Україні 17 листопада 2020 на сцені львівського клубу Malevich.

Doro – німецька рок-музикантка, яка стала відомою передусім як вокалістка гурту Warlock. Гурт було створено у 1983 році, і разом музиканти зписали чотири студійних альбоми. У переважно чоловічому жанрі Doro, її сценічний образ та сильний вокал привернули до себе неабияку увагу.

Четвертий і останній альбом Warlock 'Triumph and Agony' став найуспішнішим – платівка отримала золото у Німеччині і зайняла 80-ту позицію в чарті Billboard 200 найкращих альбомів США. Саме тоді Doro з гуртом вирушають у свій перший і єдиний тур США, відкриваючи разом із Sanctuary концерти Megadeth. Гурт відіграв і декілька власних концертів, після чого у 1988 році розпався. А вже з 1990 року Doro записувалася сольно – саме тоді вийшов її одноіменний дебютник 'Doro'.

Doro була у добрих товариських відносинах з Motörhead. У 2003 році на концерті до 20-річчя гурту Warlock Doro виконала їх пісню 'Love me forever' разом з Леммі Кілмістером. Пізніше Doro та її гурт стали гостем туру The Wörld Is Ours, який Motörhead провели у 2010.

У 2008 році Doro святкувала 25-ту річницю сценічної кар'єри, а цей концерт відкривали Holy Moses, Leaves’ Eyes та Arch Enemy. Серед гостей основної частини були Клаус Майне (Scorpions) та Тарья Турунен (ex-Nightwish).

Не пропустіть свій шанс доторкнутися до справжньої рок-легенди!

Квитки

FB
Nero Docente
наступного дня після львівського концерту буде в Варшаві, там ціна 95 злотих upset.gif в Київ би не поїхав у Львові точно піду SUPER.GIF
Robert Pires
Цитата(Nero Docente @ Nov 27 2019, 22:48) *
наступного дня після львівського концерту буде в Варшаві, там ціна 95 злотих upset.gif в Київ би не поїхав у Львові точно піду SUPER.GIF

Аналогічно. beer.gif
phobosse
Анонс за год, еще и билеты в продаже - это вообще законно ? idea.gif
d_rocker
В 13м как то не сильно зашло, в 16м пропустил. Ближе к ноябрю можно подумать...давно во Львове не был))
Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, перейдіть по посиланню.
Форум IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.