Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія цієї сторінки: Orbstruct
Froster.org - Ukrainian Metal Forum > Bands > Новини гуртів
Dragobrat Volynskyi

Facebook | Bandcamp | YouTube


Склад:
Євген GOREON Кравченко (Barkasth, KZOHH (live), Ygg (live), ex-Elderblood, ex-Gurgabs) – вокал, гітара, бас-гітара, тексти
Володимир Білоцерковський (Frostbite, To Murder Drive, Сокира Перуна, Deformad, Hatedhead, ex-Pragmatik, ex-Eternal Scream, ex-Icon Hate, ex-Main Point) – барабани

Дата заснування колективу: 2016 рік.

Стиль: Extreme/Death Metal

Гурти, що надихають: Bloodbath, At The Gates, The Haunted, Arch Enemy, Carcass

ДИСКОГРАФІЯ

2019 - Phobos Rising

https://orbstructofficial.bandcamp.com/releases

Робота над платівкою проходила на легендарній харківській студії звукозапису ViTeR Music, що подарувала світу звучання майже всіх альбомів культового black metal гурту Drudkh, а також безлічі інших проектів учасників цього колективу, таких як Rattenfдnger, Windswept, Old Silver Key, Blood Of Kingu.

«Головною особливістю запису 'Phobos Rising' на ViTeR Music Studio є те, що формування звуку і всіх особливостей композицій проходило за сприяння та під контролем саме тих людей, які брали безпосередню участь в записі та зведенні альбомів вищеперелічених проектів, а саме Vlad і Krechet, які є головною рушійною силою ViTeR Music Studio – її душею, серцем і мозком в особі двох талановитих музикантів і звукорежисерів», – розповідають учасники Orbstruct.

Гурт Orbstruct створений двома харківськими музикантами – Євгеном ”Goreon” Кравченко та Володимиром Білоцерковським у 2016 році. Учасники неодноразово брали участь у багатьох харківських black metal проектах, деякі з яких відомі далеко за межами України: Barkasth, Elderblood, KZOHH (live), Ygg (live) та інші.

Основними ідейними натхненниками проекту є переважно шведські death metal гурти – як в підході до написання аранжувань, так і до створення власного звучання. Не обійшлося без впливу і американської школи death metal'у.

Ідеологічна концепція альбому натхненна ідеями агностицизму і атеїзму, а також самовдосконалення та саморозвитку.

«Чисто з людської, матеріальної точки зору – через прийняття неминучості негативних наслідків від своїх дій або подій навколишнього світу. Далі – вибір людини: порятунок через самообман або зустріч віч-на-віч з проблемою.

З духовної точки зору – це визнання себе, людини як мислячої істоти, першим і єдиним джерелом життєвих сил і енергії, єдиним господарем свого минулого, сьогодення і майбутнього», – ділиться Goreon.

На момент виходу дебютного альбому музиканти вже знаходяться в активній стадії написання другого студійного лонгплею, до запису якого планується приступити в кінці 2019-на початку 2020 року.
Dragobrat Volynskyi
Orbstruct - Phobos Rising (Full Album)
aimtoknow
Харківська важка сцена - нестримна smile.gif.
Gravenom
Not bad dance.gif
Dragobrat Volynskyi
Orbstruct - "Venus" Rehearsal (taken from the album "Phobos Rising" - RECORDED LIVE)
Necrodamus
Отличнейший альбом!
Украинский дэт - жив SUPER.GIF
baranov107
SUPER.GIF Група класна!
Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, перейдіть по посиланню.
Форум IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.