Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Продам японський ламповий овердрайв Vox CT-2OD Big Ben Overdrive у гар
Froster.org - Metal Forum > Life & Fate > Барахолка 2.0 > Инструменты
<Mongol>
Продам повністю справний японський ламповий овердрайв Vox CT-2OD Big Ben Overdrive у гарному стані.

Рекламний текст вказує наступне: "Збережіть теплоту і бархатистість звучання підсилювача, додавши йому перевантаження з теплим та об'ємним звучанням! Ламповий ефект перевантаження Big Ben Overdrive чутливо реагує на динаміку звуковидобування, з ним при бажанні ви завжди зможете виділити свій інструмент на тлі щільного аранжування. Регулятор перевантаження (Gain) змінює її рівень в широких межах, дозволяючи отримати як злегка перевантажене, блюзове звучання, так і жирний, соковитий, насичений гармоніками дисторшн. Регулятор Tone змінює тембр звуку. Так само, як і всі інші педальні ефекти серії Cooltron, ефект Big Ben Overdrive має якісно виконаний режим обходу, який не вносить ніякго додаткового забарвлення в звучання інструменту.".
Характеристики
Характеристики:
Тип лампи: 12AU7
Управління: рeгулятoр рівня пeрeвантаження (Gain), рeгулятoр тeмбрa (Tone), рeгулятoр рівня гучності (Volume), кнопка вмикання еффeкту (Effect)
Індікація: світлодіодна, на вмикання еффекту.
Джерело живлення: 4 батареї типу «AA» (забезпечують до 18 годин безперервної роботи) або блок живлення 9 V
Рoзмiри: 16.84 см x 15.55 см x 6.4 см
Вага (без батарей) 1.02 кг.
Країна - виробник: Японія.Працює все. Нарікань та зауважень до функціонування немає.
Через активну експлуатацію і розташування в педалборді на корпусі в декількох місцях є мікро-подряпини, що, очевидно, ніяк не впливає на його функціонування.
Звук цікавий, доволі "ламповий", і м'який в широкому діапазоні регулювання перевантаження. Більше розповідати про звук не буду, бо це все одно, що танцювати про архітектуру ;-). Зі своїми завданнями прилад справляється на 100%.
Якщо когось цікавить причина продажу, то це придбання іншого обладнання.
В коплекті продажу власне сам овердрайв.
Фото нормального розміру на форум не завантажуються, тому ящо комусь знадобляться більш якісні чи якісь додаткові фото - можу вислати на e-mail.
Ціна $ 95. Можливий невеликий аргументований торг (хоча з урахуванням того, що на e-bay та інших ресурсах такі продаються за $115-125 мені здається, що аргументи знайти буде складно).
Віддам перевагу самовивозу. Зможу створити умови, щоб в присутності покупця перевірити справність приладу. Можу відправити по Україні транспортною компанією (типу Делівері, Ін-тайму, Автолюксу тощо) після передоплати на карту Приватбанку (повної або часткової). У випадку часткової передоплати у розмірі подвійної вартості пересилання відправлю накладеним платежем (на випадок, якщо покупець не з'явиться за вантажем мені доведенться оплачувати пересилання і туди, і назад). Транспортні витрати - за рахунок покупця. Оскільки пересилання побребує додаткових витрат часу і для мене обгрунтовано незручне, перевагу надам продажу при особистій зустрічі.
Розгляну варіант обміну. На обмін мене цікавить виключно рековий компресор DBX 166 XL американського виробництва (2-ге та 3-тє покоління), бажано - без втручань у "внутрішній світ", 110V. Інші компресори, китайські DBX 166 XL не цiкавлять, не пропонуйте. З моєю доплатою або обмін декількох приладів з моїх оголошень на один ваш DBX 166 XL USA.
З конкретними питаннями про товар звертайтеся у приватні повідомлення, а також на e-mail: mongol_a(песик)i.ua (виправити те, що в дужках)
<Mongol>
Продається
<Mongol>
Вгору.
<Mongol>
Актуально.
<Mongol>
Продам.
<Mongol>
Продаю.
<Mongol>
UP
<Mongol>
Овердрайв ще продається.
<Mongol>
Up
<Mongol>
Вгору
<Mongol>
Продається.
<Mongol>
Актуально.
<Mongol>
Up.
<Mongol>
Вгору
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Форум IP.Board © 2001-2019 IPS, Inc.