Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія цієї сторінки: METAL ETERNITY pt.1 VASYAIMMORTAL.HO.COM.UA 1 рік
Froster.org - Ukrainian Metal Forum > Lives > Архів
VASYAIMMORTAL
METAL ETERNITY pt.1
VASYAIMMORTAL.HO.COM.UA 1 рік!




м. Львів
клуб-кафе "Лялька"
Неділя, 19 серпня 20:00
Вхід - 20 грн. з флаєром. ( +з білєтіком пиво на халяву)

Сoda (м.Львів, groove-metal)
RequieM (м.Львів, heavy)
DISARM (м.Львів, thrash)
Листопад (м. Івано-Франківськ, hard-n-heavy)


Для гостей:
Так як Студенське Братство Львівської Політехніки - дуже гостиприїмне місце і партнер концерту, - там після концерту можна буде заночувати... вимоги:
1. Кількість місць обмежена, - звертайтесь в асю 293463844, будем бронюватиsmile.gif
2. бажано притарабанити зі собою спальник і пивоsmile.gif

детальніше тут


VASYAIMMORTAL.HO.COM.UA 1 рік! Мета - замутити нехілу паті(як на 1 рочок), започаткувати шось в стилі фесту "METAL ETERNITY" і витягнути всіх жителів Городоцького Метал Сайту на концерт і одночасно froster.gif
Ґест
этопесдец bawling.gif
graver
Вася Иммортал, превед! smile.gif
kessler
Это реально песдец degenerat.gif bawling.gif bawling.gif bawling.gif
Пойдут пацаны "trash" от Василя Імморталового Імморталенко слушать degenerat.gif bawling.gif
Mephistoua
trash - это 5 bawling.gif lol.gif pray.gif
VASYAIMMORTAL
Так замутили афішу, ну й хрєн з нею...

graver - здоров... dance.gif
Pagan Portal
Ти часом не родич Василя Васильціва? У вас з ним є певна візуальна та ідеологічна схожість.
Voron
Афишо зачётная degenerat.gif
VASYAIMMORTAL
2 Pagan Portal
яка нах ідеологічна схожість?! в мене відчувається той самий розумний погляд чи я пишу такі самі блядь геніальні пісні?!


П.С. я розумію шо я на цьому форумі і в цих краях - чужинець і закономірно шо старожили форума - радо обсирають новобранця, - але я просто закинув анонс концерту METAL ETERNITY pt.1 VASYAIMMORTAL.HO.COM.UA 1 рік! ... Для мене це свято, а ви хочете псуйте, хочете - ні, але говоріть хоча б по темі...

На рахунок афіші - я вже сказав, це помилка дизайнера з Дзигі, не моя... не не міг я в ночі сидіти над ним і контрулювати його... вибачайте, візьму до уваги...

Дякую за увагу і гнилі помідори... dance.gif
Fro
ну я бы тоже конечно не стал допустим называть бы свой сайт ВАНЯХЕЛЛОВИН.ГДЕ-ТО ТАМ.КОМ.УА smile.gif))
отсюда все приколы smile.gif))
VASYAIMMORTAL
Ну я тоже давно планую переїхати на платий хост, на org чи com.ua, а на крайняк бачив church), але я як бідний студент - не можу собі покищо такого позволити... вигрібаю на халявному хості poke2.gif Якщо ти, як старший компетентний дядько froster.gif , можеш податирувати мені шось хочаб на lviv.ua - то я буду свято вдячнийsmile.gif але так шоб усі відео і фото, а це десь в районі 700МВ dance.gif переїхати зі мною теж...

Ти, мабуть, перше теж мав сайт на "ГДЕ-ТО ТАМ.КОМ.УА" а вже потім переїхав на org

Отак і живу...
Fro
да нет...мы были сразу под фростер.ком.уа с рождения....smile.gif)) там же и сейчас есть smile.gif
Arsen
Цитата(VASYAIMMORTAL @ Aug 5 2007, 11:53)
Ну я тоже давно планую переїхати на платий хост, на org чи com.ua, а на крайняк бачив church), але я як бідний студент - не можу собі покищо такого позволити... вигрібаю на халявному хості poke2.gif Якщо ти, як старший компетентний дядько froster.gif , можеш податирувати мені шось хочаб на lviv.ua - то я буду свято вдячнийsmile.gif але так шоб усі відео і фото, а це десь в районі 700МВ dance.gif переїхати зі мною теж...

Ти, мабуть, перше теж мав сайт на "ГДЕ-ТО ТАМ.КОМ.УА" а вже потім переїхав на org

Отак і живу...
*


чувак,спакойна,раслабся,не напрягайся,всё нормально!Слова на афише,слова дяди Фроста,прочих нэмэстных-на это всё забей,ибо им пох,а Я ТУДА ПРИДУ!Всё до встречи,митол форева! headbanger.gif dance.gif umnik.gif icon_smile_blush.gif 0alik.gif
VASYAIMMORTAL
2 Арсен...

всьо, заїбісь... я просто культурно відбивавсяsmile.gif
А то шо ти прийдеш на VASYAIMMORTAL.HO.COM.UA 1 рік!, - це нормально beer.gif, там ж білетиком пиво на халяву і не одну статтю про вас на сайті накатали headbanger.gif smoke.gif
KOX
я б з"їздив, але "сонечко" усі гроші забрало 0alik.gif
VASYAIMMORTAL
Цитата(KOX @ Aug 9 2007, 23:30)
я б з"їздив, але "сонечко" усі гроші забрало 0alik.gif
*


ти цей, головне заїдь до Львова... і бажано без Сонечка... а я ж писав:
Для людей, які не мають де ночувати, але не бомжі:
Так як Студенське Братство Львівської Політехніки - дуже гостиприїмне місце і партнер концерту, - там після концерту можна буде заночувати... вимоги:
1. Кількість місць обмежена, - звертайтесь в асю 293463844, будем бронюватиsmile.gif
2. бажано притарабанити зі собою спальник і пивоsmile.gif umnik.gif
Кот
3) а так же работающую примочку Death Metal, шнур "эксилер-эксилер"..шютко)

зАчтоное празднование годовщины....о доменном имени - умные люди запомнят - я вот, например, как ОП пишется не помню))

афиша прикольная..правда, как глянул стили групп..гы) удивился
Но усё одно - Васе респект
salamander
Фест — тупа убийца киевского "Stay Heavy" pray.gif degenerat.gif bawling.gif
Kataklysm
та побольше бы таких Вась, а не таких, что в подьездах стоят и семки грызут.
VASYAIMMORTAL
2 salamander:

Це лише спроба започаткувати шось путнє... Ні я і тим більше не ти, не знаєм шо буде зі сайтом через рік, чи буде в нього 2 роки, чи підніметься він ше вище чи його зрівняють з гамном... На перспективу я хочу започаткувати Городок Рок Фест, шось таке... Я тупо вигрібаю для свого міста, для своєї метальової сім'ї, а чого я популяризую саме ці стилі, - ти зрозумієш, якщо ти прочитаєш оцювот статтю http://vasyaimmortal.ho.com.ua/0019.html . Для когось вона мабуть досить смішна, але для метальового руху на периферії, звідки і я сам, - вона цінна і ідейна...

2 Kataklysm: подякував...
VaZ
Цитата(VASYAIMMORTAL @ Aug 14 2007, 01:30)
2 salamander:

Це лише спроба започаткувати шось путнє... Ні я і тим більше не ти, не знаєм шо буде зі сайтом через рік, чи буде в нього 2 роки, чи підніметься він ше вище чи його зрівняють з гамном... На перспективу я хочу започаткувати Городок Рок Фест, шось таке... Я тупо вигрібаю для свого міста, для своєї метальової сім'ї, а чого я популяризую саме ці стилі, - ти зрозумієш, якщо ти прочитаєш оцювот статтю http://vasyaimmortal.ho.com.ua/0019.html . Для когось вона мабуть досить смішна, але для метальового руху на периферії, звідки і я сам, - вона цінна і ідейна...

2 Kataklysm: подякував...
*


hi.gif Не найгiрша стаття respekt.gif
agree.gif Бажаю успiхiв
VASYAIMMORTAL
Я як організатор зобовязаний сповістити читачів цієї теми про маленьку дрібничку: КОДИ не буде, тому, що вона розпалась вчора ввечері, офіційно dance.gif
http://www.rock.lviv.ua/?category=5&band=542 і тут http://vasyaimmortal.ho.com.ua/0064.html пояснення...

Але е на швидкість не впливає, тому що основна маса йде, шоб послухати респектних Дізармів і заінтригований Листопад... Ось хедлайнери... idea.gif

Дякую за увагу і гнилі помідори...
Юля
Я бы на Disarm сходила посмотреть на Джо...
GYG
Цитата(VASYAIMMORTAL @ Aug 14 2007, 19:18)
Я як організатор зобовязаний сповістити читачів цієї теми про маленьку дрібничку: КОДИ не буде, тому, що вона розпалась вчора ввечері, офіційно dance.gif 
http://www.rock.lviv.ua/?category=5&band=542 і тут http://vasyaimmortal.ho.com.ua/0064.html пояснення...

Але е на швидкість не впливає, тому що основна маса йде, шоб послухати респектних Дізармів і заінтригований Листопад... Ось хедлайнери... idea.gif

Дякую за увагу і гнилі помідори...
*


ЛЬВІВ!!! Дякуємо за запрошення!!!

Хочу завірити Вас як продюсер рок-гурту «Листопад» що нам дуже до вподоби грати у Львові і ми, як що буде на то воля Божа, дамо відірватися. Ми налаштовані на справжню вечірку.


dance.gif icon_smile_blush.gif
VASYAIMMORTAL
та палюбе headbanger.gif

2 GYG, ти головне банерів не забуть umnik.gif
DeadFlesh
Реквієм ще в Ляльці не чув, Disarm дуже давно не чув...ще коли кавер на Мановар грали SUPER.GIF Листопад - гості, значить - хедлайнери!!! Вася, на концерті буду beer.gif
VASYAIMMORTAL
Хеві Метал В Вашій Хаті... Стей брутал фуревр і свято завжди з тобою... Жизнь удалась і можна помирати...

в мене, на диво, просто нема слів, просто крутиться слово заїбісь, воно підходить...супер, піздато-охуєнний заїбісь...

Місері, дякую, без тебе свята би не вийшло, без тебе я б нічого не зміг... Дякую Янтар Сіті, за те, що вони замінили коду в останню хвилину, Реквієму( не наганяйте, вони виступили заїбісь), Дізарму за мясо, Дімічу за ударку, Джорджику щастя, здоровя, серця нирок і печінку... Дякую Листопаду за найдовший в історії Лялькі БІС!!!!!!!!!!! дякую Арсену, за то шо він підіслав заміну Ширеметіsmile.gif, з мене, як домовлялись пиво... Дякую шо всі прийшли, дякую друзям білорусам, які подарували мені білоруську опозиційну футболку, за яку в Білорусії зажають на 3 сутки, другу Сейтану з Росії, який не полінувався прийти на концерт, виходить концерт був міжнародним ...

Концерт за думкою багатьох виявився одним з найкращих за цей рік в Ляльці...

http://www.rock.lviv.ua/?category=7&article=7215
http://www.rock.lviv.ua/?category=7&article=6874

П.С. Реквієм, я вам ше пиво не поставив...
П.П.С. Ше раз дякую Листопаду pray.gif ви війшли в память Ляльки, як група , яку найдовше не відпускали додому... Група на біс зіграла більше пісень, чим на самій програмі)))) Хтось вже грав на біс 7 пісень?! headbanger.gif А Листопад грав dance.gif
VASYAIMMORTAL
Алоха... все, вийшов зі стану афекту і можу нормально стукати своїми граблями по клавіатурі))

http://vasyaimmortal.ho.com.ua/0067.html - тіпа звіт з Метал Етерніті пт. 1... Намічається хуєва туча фоток, відео, і всякої швалі...
VASYAIMMORTAL
Епіграф
Говорити коротко вмію, але не хочу!

Як тільки славетна «Лялька» відкрила свої двері для організаторів концерту приблизно о четвертій, до клубу почали сходитись музиканти та їх групи підтримки. Треба одразу висловити особливу подяку гурту DISARM за надану ними барабану установку.
Час минав, встановлювали апаратуру, музиканти тихо балакали та бриньчали на непід’єднаних гітарах, Вася нервово курив цигарку за цигаркою та бігав туди-сюди, а потім від хвилювань – почав вбиватися пивом. Як казав він пізніше, виступу Янтар Сіті він не памятає.. гиг)
Саунд-чек пройшов без ексцесів, але все ж початок затримався хвилин на сорок. Відкривати свято мав львівський гурт СОDA, але він припинив своє існування, тож Коду замінив гурт ЯНТАР-СІТІ. Фанати важкої музики за кілька годин до початку концерту почали збиратись під клубом. Дехто з них вже не тримався на ногах від вжитого на радостях алкоголю. Чесно кажучи, таку кількість народу побачити в «Ляльці», мабуть, не очікував ніхто.
Спочатку пролунало вітання ведучого (в обличчі відомого всім нам Мастєра) з річницею сайту VASYAIMMORTAL.HO.COM.UA та щирі побажання до самих орагнізаторів. З першими важкими акордами у виконанні ЯНТАР-СІТІ натовп почав ворушитись. Народ пробирався ближче до сцени та потихеньку і поки що невпевнено розпускав свої хаєра. Гурт грав за всіма інструментальними та вокальними традиціями хеві. Хлопці не підкачали та видали міні-шоу. Початок свого виступу вони відлабали по всіх законах олдового металу. Але натовп чекав подвійний сюрприз. По-перше, далі гурт грав не в дві гітари, як заведено у стилі хард’н’хеві, а в три. Вокаліст також взяв гітару і гурт почав вижимати максимум з «лялькових» комбарів. По-друге, сюрпризом стала ексцентрична витівка вокаліста. Він скинув косуху і представ перед натовпом у ліфчику, з якого періодично між піснями, діставав яблуко та їв його, гучно чавкаючи в мікрофон. Тож довелося ділитись. Яблука полетіли у натовп і були миттєво з’їдені вже фанатами. Після виступу глядачі почали вимагати стриптиз і отримали його у міні-версії. Але вокаліст ліфчик своїм прихильникам не віддав. ЯНТАР-СІТІ виклались наповну та змогли розворушити натовп. То ж щиро привітаємо хлопців із вдалим дебютом...
Наступним виступав львівський REQUIEM. Гурт хоч і молодий, та певні здобутки вже має. Ох, і дали ж вони жару у стилі олд-скул-тру-хеві-метал! Хлопці грали драйвову музику. Басист начепив на себе червоно-чорну перуку з рогами і ковбасився разом з Mr. Мартічем. Приємно було дивитись на те, як працює вокаліст. Він ефектно рухався, пускав у зал скажені погляди та дивився на світ через «окуляри Оззі Озборна», соло-гітарист залицявся до фанаток та по можливості позував на камери. Треба відмітити сесійного драмера гурту. Хоча чувак із дредами на сейшені для фанатів хеві та трешу виглядав дико, та все ж грав він дивовижно, хоча і був відсутній на генеральній репетиції. REQUIEM видавали з кожною піснею більше і більше драйву, то ж по закінченню їх виступу натовп був заведений на повну. Не встигли хлопці збагнути що й до чого, а ціла армія новоспечених фанатів дружно скандувала: «На біс! На біс! На біс!». І REQUIEM грали на біс, чого вони, мабуть, самі й не очікували. Після виступу REQUIEM Мастєр розповів кілька анекдотів, зал погігікав і на сцену виповзло п’яне тіло, що намагалось теж затравити анєкдотік про прославлену на всю Україну київську троєщинську гопоту. Та нічо в нього не вийшло, бо довго збирався з думками. Як то кажуть в Києві: Ех, жизнь дала трєщіну – єдім на Траєщіну. Після другого відбирання мікрофона невдалий комік був знятий зі сцени на яку вже вийшли DISARM.
DISARM – також львівський гурт з великим стажем, що грає у стилі треш. Свій виступ вони почали ефектно, з мелодійної фанери, по закінченні якої видали максимальний драйв. У залі почалось щось схоже на слем або мош. Хочеться відмітити гру драмера. Хлопець з гуртом грає не дуже давно, але дуже професійно. Посеред виступу гурт та глядачі привітали вокаліста DISARM - Джорджа з днем народження. Він отримав від колег по цеху в подарунок ексклюзивну майку з написом «DISARM», в якій і продовжував далі виступ. Коли гурт долабав заготовлену програму, зал вимагав продовження покладеної REQUIEM традиції. Тобто DISARM теж грали на біс, а натовп дурів!!!
Останніми виступали Івано-Франківській ЛИСТОПАД. Гурт, зібраний із справжніх професіоналів з багаторічним стажем. Можливо, треба одразу відмітити що гурт явно націлений завоювати максимальну кількість прихильників не лише по Україні. Свій виступ вони почали із каверу на Deep Purple «Smoke On The Water». Потім вони грали свої пісні, серед яких майбутні хіти «Ніжний Подих» та зовсім нова пісня «Листопад». Свій виступ гурт хотів завершити піснею AC/DC «Highway To Hell» та кавером на Black Sabbath. Але не вийшло. Народ вимагав ЛИСТОПАД знов і знов. На біс було зіграно ще раз «Smoke On The Water», за особистим проханням Іммортала - «Ніжний Подих», ще кавер на AC/DC… Коли концерт вважався офіційно завершеним на сцену піднялись організатори Віка та Василь, одна дівчинка запропонували хвилиною мовчання вшанувати пам’ять відомого басиста Львова Цвіркуна, звісно що вся «Лялька» затихла. Швидко зорієнтувавшись, ЛИСТОПАД знов підключили гітари і відіграли пісню, присвячену їх померлому другові. Здається, після того був знову «Ніжний Подих» та AC/DC «Highway To Hell». Народ як умів витанцьовував рок’н’ролл, в залі панувала скажена атмосфера. ЛИСТОПАД відіграв на біс більше часу, ніж тривав сам їх виступ. На тому була поставлена крапка у святкуванні річниці сайту VASYAIMMORTAL.HO.COM.UA.
Всі лишились щасливими та задоволеними. Глядачі отримали величезну порцію драйву, музиканти отримали заряд творчої енергії, а Вася та Віка були дуже щасливі і п’яні. Тож в неділю був започаткований новий львівський фестиваль олдскульної музики METAL ETERNITY і METAL ETERNITY pt.2 – вже не загорами, всі разом дружно чекаємо наступного року, так як наступне день народження сайту має в планах забабахати Городок Рок Фест.

Дякую за увагу. Ваша Lebedevа.


Групи





І прості смертні:





бульше тут http://vasyaimmortal.ho.com.ua/0067.html umnik.gif
Mephistoua
Симпотная митолиздго crazy.gif ...судя по всему пати неплохо прошла. dance.gif
K.O.T.A.R.
Добавлю немного дёгтя.
Сказать что концерт был охуенным язык не поворачивается. Зато был реально удивлён количеством людей (из них очень многих не знал - видимо не местные upset.gif ), жалко что на более жирные банды приходит намного меньше. Из комнад нормально отыграли только Дизарм и Листопад (Додж Дакота idea.gif ).
В итоге - сейшн на "4-". Как для первого (насколько я понял) организованного автором темы сеёшняка - вполне прилично.
Надолго запомнился момент (точнее - диалог)... Подходим с Arsen'ом к киоску с намерением кпить пиваса. Подбегает девочка и к Сене:
- Сеня, а где Гриша?
(я в ахуе, Сеня тем более). Сеня:
- Девушка, а кто ты, а то я тебя как-то не знаю. Вот так подходишь и спрашиваешь...
- Я организатор.
- Ты - Васяимортал?
- Нет, я Мизери Вайлдроуз.
Усё, тут меня порвало smile.gif
Уважаемый Василий, я рад что у вас с Мизери ДикаРоза всё получилось, но передай ей большие пожелания успехов в творчестве и немножечко воспитанности, дабы потом не было поводов для стёба wink.gif
Всего хорошего! Ждём новых концертов headbanger.gif
П.С. А дівчина сімпатічна hi.gif
VASYAIMMORTAL
Дякую за конструктивну критику... взаємно і удачі...
VASYAIMMORTAL
дякую за конструктивну критику... взаємно і удачі...
VASYAIMMORTAL
http://www.rock.lviv.ua/?category=2&article=547 - на рок.львів ше статтю накатали... dance.gif
Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, перейдіть по посиланню.
Форум IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.