Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія цієї сторінки: AD/HH
Froster.org - Ukrainian Metal Forum > Life & Fate > Флейм
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
fonarix
0alik.gif
Lestat
umnik.gif

Mastermind
Bulldozer
VEDMAK
наверное сюда
scipion
Satarialist
лише я побачив на ціннику свастику?
Fro
ERROR404
ИВААААААААН! crazy.gif номера по нашему читаются как эмо.....блин эмонац какой-то получается crazy.gif
Мехи
На злобу дня:

Uncle Hamster
В продолжение темы

Нажміть для перегляду прикріпленого файлу
Торвальд
Белый ремонт
Woozrael
Roldevard
Машина Кернеса. Сочетание надписи на стекле и номера napalm.gif

Нажміть для перегляду прикріпленого файлу
Mephistoua
Mephistoua
TiamaT
"Памятник жертвам нацизма" в глубинке Западной Украины. Умеют прикалываться degenerat.gif
ASTEN
Fro

ну или же
Mephistoua
iPhone 1488 )
azolka
Цитата(ASTEN @ Oct 1 2013, 18:09) *

А что это закрыто черным квадратиком?
ASTEN
Цитата(azolka @ Oct 1 2013, 18:14) *
А что это закрыто черным квадратиком?
хз, в каком виде нашёл, в таком и запостил pain.gif
Mastermind
Цитата(azolka @ Oct 1 2013, 19:14) *
А что это закрыто черным квадратиком?

Это типа автоцензура, только сработала криво degenerat.gif
Woozrael
Lestat
няшизм wub.gif

Uncle Hamster
Цитата(Lestat @ Oct 3 2013, 08:31) *
няшизм wub.gif


Ого, и на белых шнурках,отчаяные пацы
Lestat
Рассово правильный бомбер с израиля (читаем бирки) bawling.gif
http://komsomolsk.pol.slando.ua/obyavlenie...html#e1951dea22
Helloween
Vidder
Цитата(azolka @ Oct 3 2013, 16:35) *


АААААААА!!! bawling.gif Или у меня настроение хорошее сегодня перед футболом, или что, но просто до истерики pray.gif lol.gif
Гауляйтер
Цитата
Дисциплінарний комітет міжнародної футбольної федерації після відповідного подання делегата FARE («Футбол проти расизму в Європі»), який проінспектував матчі за участю збірної Анголи, прийняв рішення заборонити використання національного прапора Анголи у офіційних матчах.

У своєму звіті наглядач FARE відзначив абсолютну тотожність кольорів прапору Анголи зі стягом ОУН, який перебуває в переліку заборонених FIFA символів.

Рішення щодо ангольського прапора мотивоване неприпустимістю розпалювання расизму та інших дискримінаційних явищ на дуже чутливому до подібних проявів чорному континенті. Такими, що провокують агресію та несуть загрозу визнані й символи, що розташовані в центрі полотнища.

Окрім цього збірній Анголі заборонено брати участь в міжнародних матчах на території своєї країни протягом наступних двох років, а після цього терміну ще три роки поєдинки національної футбольної команди в Анголі мають проводитися за порожніх трибун.

Досі FARE слідкувала за проявами расизму на стадіонах в Європі, але нещодавно розширила коло своєї діяльності. Тепер вона опікується й іншими континентами, зокрема африканським.

Також стало відомо, нині за дорученням ФІФА УЄФА уважно вивчає ситуацію щодо використання червоно-чорної форми футбольним клубом «Мілан», якого ще називають «росонері», тобто «червоно-чорні».
Mondsdoktor
понравилось icon_smile_blush.gif
VEDMAK
упд
Dhoine
Про FARE наотличненько napalm.gif
Fro
Corvus
Было, не?
http://coub.com/view/11qobla2
Sitael
_flame_
degenerat.gif

Madmax
Что общего между евреями и дровами для печи?
И те и другие обрезаны.
Palik
тіки шо така кора на роботі була…
підходить директор до мене і пошепки каже: "тут к нам клиент спицефический пришел. Девушка - еврейка, представитель еврейской общины, они у нас хотят заказать фир. стиль компании. Я не могу ей сказать что у нас WiFi сеть называется WaffenSS-2. Поэтому тихонько возьми у нее айпад и подключи его к вайфаю сам …"
Oskulum
Прогуливаясь по улице, я увидел черного парня, который нес телевизор. Я подумал про себя: "Вот блин, он выглядит как мой". И я побежал домой.

Нет, мой оставался на месте и чистил обувь.
ASTEN
bawling.gif
.
Poligram
Mondsdoktor
Цитата(ASTEN @ Oct 7 2013, 13:48) *
bawling.gif


stol.gif stol.gif stol.gif
Uncle Hamster
Цитата(ASTEN @ Oct 7 2013, 14:48) *
bawling.gif

1_94.gif
Woozrael
Дырокол
Хау свит )))
А фотка реальная?
Woozrael
Цитата(Дырокол @ Oct 8 2013, 17:12) *
Хау свит )))
А фотка реальная?

Теоретически да
Mephistoua
Цитата(Woozrael @ Oct 8 2013, 18:41) *


pray.gif



Я всегда занл что Чубака не вымысел idea.gif umnik.gif lol.gif
Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, перейдіть по посиланню.
Форум IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.