Група: Участники Повідомлень:
З нами з: 12.8.2010
Користувач №: 35 933
пісня тарабарською мовою) з елементами румунської, тому сенсу особливо не шукайте... а воще про крихкість нашого буття... про зелений лист рибного салату... і про краватку на руці, яка іноді приходить до тата, мами і до мене... почали робити пісню 20 років тому та закінчили зараз.