Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

16 Сторінки V  « < 14 15 16  
Reply to this topicStart new topic
> Переименование городов, а также улиц, районов и т.д.
Robert Pires
повідомлення Mar 8 2019, 17:07
Повідомлення #451


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 16.8.2008
З: DUBNO ROCK CITY
Користувач №: 27 672





Цитата(Hellbomb @ Mar 8 2019, 13:06) *
Так я і думав, що по суті заперечити не буде чого. Амінь degenerat.gif

Я ще на сусідній гілці зрозумів, що тобі писати щось марно, бо ти підтасовуєш факти під своє бачення, навіт ьякщо воно помилкове. Ось і тут Телігу уже зробив нацисткою, незважаючи на те, що фактів немає і тих їх не надав. Тому буль яка дискусія з тобою з самого початку буде неконструктивна. У тебе є дві позиції - моя і неправильна.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Mar 8 2019, 18:41
Повідомлення #452


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143





Цитата(Robert Pires @ Mar 8 2019, 16:07) *
Я ще на сусідній гілці зрозумів, що тобі писати щось марно, бо ти підтасовуєш факти під своє бачення, навіт ьякщо воно помилкове. Ось і тут Телігу уже зробив нацисткою, незважаючи на те, що фактів немає і тих їх не надав. Тому буль яка дискусія з тобою з самого початку буде неконструктивна. У тебе є дві позиції - моя і неправильна.


Твою дівізію! Ти альтернативно обдарований, чи що? Мені під кожною своєю фразою посилання ставити?

Чувак, іди почитай, що таке ОУН (М), яким боком туди Теліга і яке було ставлення у Теліги до Гітлера. А потім будеш умняки ганять.

PS я тебе і пальцем не чіпав. Сам же прилип до мене, що гімно до підошви, а потім починаєш заливать, що "я ще з сусідньої гілки, бла-бла-бла". crazy.gif lol.gif Якщо бачив, ще з сусідньої гілки, що "марно щось писати", то чого у цій до мене тоді доколупався?
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Robert Pires
повідомлення Mar 8 2019, 20:11
Повідомлення #453


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 16.8.2008
З: DUBNO ROCK CITY
Користувач №: 27 672





Цитата(Hellbomb @ Mar 8 2019, 17:41) *
Твою дівізію! Ти альтернативно обдарований, чи що? Мені під кожною своєю фразою посилання ставити? Чувак, іди почитай, що таке ОУН (М), яким боком туди Теліга і яке було ставлення у Теліги до Гітлера. А потім будеш умняки ганять. PS я тебе і пальцем не чіпав. Сам же прилип до мене, що гімно до підошви, а потім починаєш заливать, що "я ще з сусідньої гілки, бла-бла-бла". crazy.gif lol.gif Якщо бачив, ще з сусідньої гілки, що "марно щось писати", то чого у цій до мене тоді доколупався?

*бать ти неадекват. Рівень дискусії нижче плінтуса.

А насправді ти просто епічно тупий, але впевнений у своїй винятковій правоті суб`єкт.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Mar 8 2019, 20:18
Повідомлення #454


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143





Ще додай "Мнє вас жаль." bawling.gif

Чувак, давай або по справі, або від"їбися.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Robert Pires
повідомлення Mar 8 2019, 20:19
Повідомлення #455


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 16.8.2008
З: DUBNO ROCK CITY
Користувач №: 27 672





Цитата(Hellbomb @ Mar 8 2019, 19:18) *
Ще додай "Мнє вас жаль." bawling.gif Чувак, давай або по справі, або від"їбися.

пруфи, що Теліга палка прихильниця Гітлера була будуть?

Чи зараз буде купа води і натягування фактів під твою версію?
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Mar 9 2019, 12:23
Повідомлення #456


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143





Наприклад, Теліга у 1937 році у відчиті "Сила через радість" захоплюється успіхами гітлерівської Німеччини та щасливою німецькою молоддю. Також пише, що нації Італії та Німеччини на вірному шляху.

"В цьому є глибокий зміст. Любити свою справу понад усе, дивитися на неї як на саме життя, віддаватися їй з радістю — цю велику правду зрозуміли добре нації, що ростуть і міцніють на наших очах,— Італія і Німеччина. «Сила через радість» — так зветься одна з розривкових юнацьких організацій нової Німеччини. Та власне «радісна сила», яка джерелом б’є від неї, залишає незатерте враження на чужинцях. Спогади про ту небувалу радісну силу вивозять чужинці з Німеччини до своїх батьківщин, і ті спогади лишаються в їх душах глибше і довше, як враження від порядку нової Німеччини і від усіх її здобутків в ділянці техніки чи мистецтва.



Не тяжким обов’язком, не жертвою, не зреченням є життя тієї молоді. І разом з тим не порожнім і легким забиванням часу. Праця і спочинок, сила і радість, обов’язки і пристрасті переплітаються у тих юнаків в одну цілість. Вони нічого не зрікаються в житті, живуть барвно і гостро, але живуть для Німеччини. Кожний, хто бачив ту радісну молодь під час спортивних змагань, в бальовій залі, фабриці, в бюрах чи в струнких лавах під час маршу, бадьорих і розсміяних, відчував, що так само, як радістю є у них життя для батьківщини, — так не жертвою, а радістю буде і смерть для неї."

https://www.ar25.org/article/olena-teliga-s...rez-radist.html


Це при тому, що на той час у Німеччині почали будуватися концентраційні табори для жидів та інакомислячих. Відбулося кілька політичних вбивств. Прийняті Нюрнбергзькі расові закони. Але Телігу це не хвилює. Вона каже, що німецька нація на вірному шляху.

З 1937 по 1941 рік пройшло 4 роки. За цей час німці встигли окупувати Чехо-Словаччину та зайти до Польщі, де і проживала Теліга. Жодного допису, у якому б Теліга засуджувала німців за окупацію інших країн, рівно як і за політику, яку проводили німці на окупованих територіях - немає. Більше того, вже 1941 року Теліга пише у своєму дописі "Розсипаються мури":


"Кілька літ тому, коли в кіно йшов якийсь фільм, повний боротьби, героїзму і катастроф, нервові люди жахалися й здригалися, а юнаки з захопленням дивилися на нього, як на цікаву, але неправдоподібну байку. А на екрані люди змагалися, йшли вперед, здобували міста, рятували в братерській самопосвяті своїх товаришів та йшли на смерть в ім'я своєї найбільшої любові, любові до батьківщини.
Та ось кінчався фільм, запалювалося світло і сотні глядачів розходилися по своїх затишних домах, з усмішкою згадуючи хвилювання і запевняючи себе та інших, що все було неправдоподібним, що катастрофи і геройство — все це було лише фантазією режисера, правдиве ж життя — просте та спокійне і просто та спокійно треба його пережити.
Але прийшов час і перед нашими очима закрутився фільм, якого не вгадала б уява найбільш сміливого режисера. Дороги, по яких донедавна помалу ще проходжувалися повільні пішоходи або довгими годинами їхали з одного містечка до другого сонні вози, задудніли, загомоніли новим, твердим і переможним життям, — життям боротьби й наступу.
Мов несамовиті постаті, живцем видрані з якоїсь фантастичної повісті, по наших шосах летять люди в одностроях, божевільними мотоциклами і крилатими автами. Казковими довжелезними драконами тягнуться сірі тягарові колони і грізними містичними потворами наступають тяжкі танки. Наступають, щоб підбити і знищити ворожий собі світ, що на наших очах хитається і падає так, як падали не раз тяжкі мури під час фільмової катастрофи, на яку дивилися сотні глядачів з запертим віддихом і нетерплячим питанням: чим все це кінчиться?
З яким же глибоким хвилюванням ми всі, українці, дивимося тепер на велику дію, що розгортається перед нашими очима, коли розсипається світ — світ ворожий і нам. Хоча й не від наших рук, але все ж валиться нарешті та ненависна для нас будова, яка довгі роки непроломним муром ділила українців СССР від усіх інших братів зі Заходу, від цілого світу і від справжнього розуміння подій у світі."

http://www.ukrcenter.com/Література/Олена-...зсипаються-мури


umnik.gif

Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Robert Pires
повідомлення Mar 9 2019, 12:36
Повідомлення #457


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 16.8.2008
З: DUBNO ROCK CITY
Користувач №: 27 672





Ось про що я і кажу - жодних доказів, що Теліга захоплювалась Гітлером немає, але хелбомб уперто продовжує натягувати факти під свої висновки.
Якби ти написав би - відкрито не критикувала - можна погододитись з такою тезою...але захоплювалась? Доказів немає і не буде, як би ти не хотів протилежне. Але тобі доводь - не доводь, усе одно ти єдино будеш вважати себе правим.

"Чи зараз буде купа води і натягування фактів під твою версію?"

Що власне я і писав вище.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Mar 9 2019, 12:50
Повідомлення #458


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143







Ну звісно, що Теліга свахльно відзивалася про німецьку політику та раділа наступу німецьких військ, також пішла не за Бандерою, а за Мельником виключно з антинацистських принципів. На роботу в газету "Українське слово", яка була рупором гебельсівщини вона влаштувалася теж з антинацистських принципів. deg_smile.gif

Безумовно, такі люди варті того, щоб їм в Україні ставили пам"ятники та називали вулиці їх іменами degenerat.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Robert Pires
повідомлення Mar 9 2019, 13:46
Повідомлення #459


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 16.8.2008
З: DUBNO ROCK CITY
Користувач №: 27 672





І знову натягування фактів під свою версію. Чувак, у тебе талант пропадає, іди до Кісєльова працювати.
Або порохоботом, там теж є такі.

До речі, Герінг був на похороні Пілсудського, Пілсудський зустрічався у свій час із Геббельсом - то за твоєю логікою йому памятників поляки не повинні ставити.

Ох же і упоротий персонаж попався. Такі на фростері час від часу вспливають.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Mar 9 2019, 14:08
Повідомлення #460


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143





Нехай поляки самі собі вирішують, кому їм пам"ятники ставити. До речі, ні разу не чув, щоб Пілсудський був від політики Гітлера у великому захваті. Більше того, Пілсудський ніколи не вважав гітлерівську Німеччину надійним союзним партнером.

Чоловіче, у тебе в голові люта каша.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Mar 9 2019, 14:13
Повідомлення #461


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572
Группа: Атеїсти Київського Патріархату
Facebook





В 1937 году многие были "в захватi" от Гитлера, Муссолини или даже Франко с Салазаром. Тренд такой был. Про репрессии и холокост узнали позже, а до войны оставались ещё годы.
Это как сейчас кому-то из украинцев предъявлять, что он хвалил Путина году этак в 2001-м или критиковал бомбёжки НАТО Югославии в 90-х.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Robert Pires
повідомлення Mar 9 2019, 14:41
Повідомлення #462


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 16.8.2008
З: DUBNO ROCK CITY
Користувач №: 27 672





Цитата(Мехи @ Mar 9 2019, 13:13) *
В 1937 году многие были "в захватi" от Гитлера, Муссолини или даже Франко с Салазаром. Тренд такой был. Про репрессии и холокост узнали позже, а до войны оставались ещё годы.
Это как сейчас кому-то из украинцев предъявлять, что он хвалил Путина году этак в 2001-м или критиковал бомбёжки НАТО Югославии в 90-х.

У чувака вище є тільки чорне і біле. Усе.

І в той же час він шкодує, що Махна не увіковічнюють. Людину, яка негативно відносилась до тих же УНР, зате не гребувала союзами з більшовиками, які у той час уже провадили масовий терор.
І після того він пише, що у мене в голові каша. flower.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Mar 9 2019, 14:48
Повідомлення #463


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143





Цитата(Мехи @ Mar 9 2019, 13:13) *
В 1937 году многие были "в захватi" от Гитлера, Муссолини или даже Франко с Салазаром. Тренд такой был. Про репрессии и холокост узнали позже, а до войны оставались ещё годы.
Это как сейчас кому-то из украинцев предъявлять, что он хвалил Путина году этак в 2001-м или критиковал бомбёжки НАТО Югославии в 90-х.


В 1937 - так. Зрештою, Теліга жила не в Німеччині і з усіма подробицями могла бути і незнайома на той час. Але не в 1939 і, тим більше не в 1941.

Теліга на момент захоплення Польщі гітлерівцями проживала у Варшаві. І, відповідно, не могла не знати про бої поляків з німцями під Варшавою. Але ніякого суму чи печалі з цього приводу у Теліги не було. Далі: з грудня 1939 по 1941 Теліга проживала у Кракові. І не знати про те, що німці провадять відверто антисемітську політику вона не могла. Більше того, Краківське гетто для жидів було створене у березні 1941, коли Теліга ще проживала у Кракові і все відбувалося на її очах.


Але у Теліги ми не бачемо жодних засуджень дій гітлерівців. Більше того, в вищезгаданому дописові "Руйнуються мури" від вересня 1941 року - вона радіє з приводу наступу німецьких військ, хоча прекрасно знає на польському досвіді, яку політику на окупованих землях проводять німці.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Robert Pires
повідомлення Mar 9 2019, 14:50
Повідомлення #464


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 16.8.2008
З: DUBNO ROCK CITY
Користувач №: 27 672





Судити Телігу за те, що вона НЕ написала. Це круто.
Нагадує мислезлочин Оруелла. 1_facepalm.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Mar 9 2019, 15:02
Повідомлення #465


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143







cranky.gif Нда...
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Mar 11 2019, 00:13
Повідомлення #466


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143





Цитата(Robert Pires @ Mar 9 2019, 13:50) *
Судити Телігу за те, що вона НЕ написала. Це круто.
Нагадує мислезлочин Оруелла. 1_facepalm.gif


Я спецом взяв невеликий тайм - аут.

Звичайно, сам по собі той факт, що Теліга не написала нічого, що б засуджувало політику Гітлера - не доводить того, що вона схвально ставилася до його політики. Але разом з тим я навів приклади того, що вона ставилася у своїх дописах до політики Гітлера схвально.

Якби вона залишила дописи, що вона засуджує гітлеризм - то такі дописи знівелювали б попередні і довели б що вона свою думку змінила. Але цього якраз - то й немає. Це при тому, що, принаймні, Краківське гетто створювалось на її очах.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Fro
повідомлення Mar 11 2019, 09:36
Повідомлення #467


Диктатор
Іконка групи

Група: Администраторы
Повідомлень:
З нами з: 28.5.2002
З: vn.ua
Користувач №: 11
Facebook





Меня пока больше интересует, зачем называть город Днепром, чтобы потом сделать Сичеславскую область )
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Mar 11 2019, 09:42
Повідомлення #468


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143





Цитата(Fro @ Mar 11 2019, 08:36) *
Меня пока больше интересует, зачем называть город Днепром, чтобы потом сделать Сичеславскую область )


Можна було взагалі назву міста не міняти, а просто сказати, що то в честь Петра шоколадного frowntobiggrin.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Fro
повідомлення Mar 11 2019, 09:53
Повідомлення #469


Диктатор
Іконка групи

Група: Администраторы
Повідомлень:
З нами з: 28.5.2002
З: vn.ua
Користувач №: 11
Facebook





Цитата(Hellbomb @ Mar 11 2019, 08:42) *
Можна було взагалі назву міста не міняти, а просто сказати, що то в честь Петра шоколадного frowntobiggrin.gif

Днипрошен
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post

16 Сторінки V  « < 14 15 16
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 20th April 2024 - 02:53
HotLog