Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Продам електрогітару Jackson SLSMG Soloist (Made in Japan, 2005 р.), 750 $, м. Бучач, відправлю Новою поштою
zin11111
повідомлення Sep 18 2022, 13:40
Повідомлення #1


Тусовщик
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 20.1.2012
Користувач №: 46 405





Продам електрогітару Jackson SLSMG Soloist (Made in Japan, 2005 р.)

Характеристики:
Корпус: червоне дерево (махагоні)
Гриф: червоне дерево, 24 лади, сквозний; накладка – ебоні (чорне дерево).
Звукознімачі: Seymour Duncan SH-6 (брідж) + Seymour Duncan SH-6N (нек).
Брідж: Tune-O-Matic
Перемикач звукознімачів: 3-позиційний типу «Blade».
Мензура: 25,5.
Колір гітари: чорний; фурнітура: чорна.

Крутий, якщо не найкрутіший Джексон японської лінійки. Багато розписувати не буду. На кліні різкий і прострільний Seymour Duncan SH-6N вписався як до себе додому. На перегрузі гітара ричить просто страшними металами, словами не передам. Профі-рівень... Добре підходить для понижених строїв. Чи Cannibal Corpse чи «Ой у лузі червона калина…» – любе, залежно від задач гітариста… При цьому дуже зручна, аеродинамічна і, щонайголовніше, легка – будь-який сколіоз буде приємно здивований.
Стан назву відмінним. По косметиці кілька незначних закрашених сколів фарби на задній поверхні, і кілька поверхневих царапин в фарбі. Вигляд зовсім не псують, уваги не привертають, на звук, само собою, не впливають. Лади не зношені, анкер працює суперово. Відношення було бережним та акуратним. Доглядав і слідкував за чистотою, накладка чистилася і оброблялася данлоповським лимонним маслом. Гітара налаштована і готова до роботи: включай і грай. Зручна і добре лежить в руках, ефектно і шикарно виглядає вживу: мрія будь-якого металіста.

Гітара мене повністю влаштовує, але хочу перейти на семиструн і в продажі є гітара, яка мене цікавить! Якщо її заберуть – цю знімаю з продажу!

Ціна – 750$

Відправлю Новою Поштою

Тел.: 0978081267, Віталій
Приєднане зображення
Приєднане зображення
Приєднане зображення
Приєднане зображення
Приєднане зображення
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
 
Closed TopicStart new topic
Відповідей
zin11111
повідомлення Mar 6 2023, 19:19
Повідомлення #2


Тусовщик
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 20.1.2012
Користувач №: 46 405





UP!!!
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post

Повідомлення у даній Темі


Closed TopicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 19th April 2024 - 12:13
HotLog