Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

3018 Сторінки V  « < 2770 2771 2772 2773 2774 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ВІЙНА
scipion
повідомлення Jun 21 2019, 10:40
Повідомлення #83131


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 17.5.2011
Користувач №: 41 102
Facebook
Вконтакте





там щпузель в пачке указов акцизы на бухло и табак отменил, к чему бы это? это ж сейчас палево как попрет upset.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Blackforest
повідомлення Jun 21 2019, 10:52
Повідомлення #83132


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 12.11.2007
Користувач №: 13 615















Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Gravenom
повідомлення Jun 21 2019, 10:55
Повідомлення #83133


old school
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 10.1.2007
З: Донбасс
Користувач №: 5 458





Цитата(Blackforest @ Jun 21 2019, 10:12) *
Друг Путина и Порошенко Иванишвили в упор расстреливает людей в Тбилиси. Хорошие были дружки, бандитский интернационал.

А тем временем тиран и диктатор...
Цитата
Печерський районний суд Києва дозволив лідеру партії "Рух нових сил" Міхеїлу Саакашвілі балотуватися у народні депутати на дострокових парламентських виборах, які пройдуть 21 липня.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
_flame_
повідомлення Jun 21 2019, 11:17
Повідомлення #83134


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 19.11.2008
Користувач №: 28 307





Цитата(Blackforest @ Jun 21 2019, 10:12) *
Друг Путина и Порошенко Иванишвили в упор расстреливает людей в Тбилиси. Хорошие были дружки, бандитский интернационал.


Доказательства дружбы в студию или опять пиздаболишь? beer.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Exorcist
повідомлення Jun 21 2019, 12:01
Повідомлення #83135


Постоялец
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 21.7.2009
З: Киев
Користувач №: 30 666





Мне вот интересно одно: ладно Мертвечук и Бойко летают прямыми рейсами в Москвабад и говорят там, что хотят. Они люди непростые, у них и крыша есть, и возможности по побегу расширенные. Но на что надеется шелупонь вроде Дубинского? Или вот этой тупой пизды со страна.юа (которая Олеся Медведева)? Они бессмертны? Мне просто непонятно, почему они вдруг уверовали, что пиздеть можно всё, что хочешь, и тебе за это ничего не будет?
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Gravenom
повідомлення Jun 21 2019, 12:15
Повідомлення #83136


old school
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 10.1.2007
З: Донбасс
Користувач №: 5 458





Цитата(Exorcist @ Jun 21 2019, 12:01) *
Но на что надеется шелупонь вроде Дубинского? Или вот этой тупой пизды со страна.юа (которая Олеся Медведева)? Они бессмертны? Мне просто почему они вдруг уверовали, что пидеть можно всё, что хочешь, и тебе за это ничего не будет?

Тот же вопрос по Муждабаеву, например.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Gravenom
повідомлення Jun 21 2019, 14:17
Повідомлення #83137


old school
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 10.1.2007
З: Донбасс
Користувач №: 5 458





Жизнь в шоколаде
Місяць до виборів. Нардеп-мільярдер з БПП став багатшим на 14 мільйонів
Пока вы тут зрадоёбите и ноете, человек саморазвивается и не сидит на жопе:
Цитата
Цікавим є той факт, що народний депутат від фракції БПП Максим Єфімов купив контрольний пакет акцій вже згаданого вище підприємства “КЗТС Машинінг” у червні 2018-го року за 400 гривень і вже у жовтні минулого року задекларував дохід від компанії у понад 25 мільйонів.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
_flame_
повідомлення Jun 21 2019, 14:18
Повідомлення #83138


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 19.11.2008
Користувач №: 28 307





Цитата(Gravenom @ Jun 21 2019, 14:17) *
Жизнь в шоколаде
Місяць до виборів. Нардеп-мільярдер з БПП став багатшим на 14 мільйонів
Пока вы тут зрадоёбите и ноете, человек саморазвивается и не сидит на жопе:


аууууу клоун... где борьба с коррупцией уебище??? 51.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Velzevul@666
повідомлення Jun 21 2019, 14:27
Повідомлення #83139


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.4.2006
З: Киев
Користувач №: 3 163
Вконтакте





Пиздец, при Порохе такой хуйни не было! Барыгу на нары!
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Gravenom
повідомлення Jun 21 2019, 15:37
Повідомлення #83140


old school
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 10.1.2007
З: Донбасс
Користувач №: 5 458





Цитата(Velzevul@666 @ Jun 21 2019, 14:27) *
Пиздец, при Порохе такой хуйни не было! Барыгу на нары!

При Яныке такой хуйни не было, а вот при Порохе как раз и было.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
_flame_
повідомлення Jun 21 2019, 15:40
Повідомлення #83141


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 19.11.2008
Користувач №: 28 307





Цитата(Gravenom @ Jun 21 2019, 15:37) *
При Яныке такой хуйни не было, а вот при Порохе как раз и было.


Троллишь получше чем темный лес. beer.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Velzevul@666
повідомлення Jun 21 2019, 16:48
Повідомлення #83142


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.4.2006
З: Киев
Користувач №: 3 163
Вконтакте





Цитата
ЗАЯВА ГОЛОВИ РАДИ СУДДІВ УКРАЇНИ ОЛЕГА ТКАЧУКА
ЩОДО ТИСКУ НА ОРГАН СУДДІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Рада суддів України є вищим органом суддівського самоврядування та діє як виконавчий орган з’їзду суддів України. Діючий склад Ради суддів України був обраний XV з’їздом суддів України у березні 2018 року.
За цей час вищий орган суддівського самоврядування продемонстрував здатність забезпечити виконання як рішень з’їзду суддів, так і тих завдань, що визначені законом щодо розробки та організації виконання заходів в частині забезпечення незалежності судів і суддів, поліпшення стану організаційного забезпечення діяльності судів; вирішення питань правового захисту суддів, соціального захисту суддів та їхніх сімей; контролю за організацією діяльності судів, за додержанням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності суддів, Голови чи членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Голови Державної судової адміністрації України його заступників тощо.
Радою суддів України було проведено сотні заходів спрямованих на забезпечення реалізації судової влади, підвищення ефективності діяльності судів та забезпечення доступу громадян до правосуддя.
Разом із тим, переважна більшість суддів і Рада суддів України, як їх вищий представницький орган, занепокоєні тональністю дискусії щодо місця, завдань судової влади в Україні, ефективності судового захисту прав, свобод та інтересів тих, хто покладається на Правосуддя.
Ми об’єктивно оцінюємо дії окремих суддів, які дозволяють демонструвати своїми рішеннями виклик суспільним відносинам і шокують усіх незалежно від розуміння теорії юриспруденції. І хоча ці рішення ще не мають сили закону, оскільки не переглянуті в апеляційному порядку, очевидна невідповідність тлумачення законодавчих приписів принципу верховенства права у вердиктах таких суддів не може не бути підставою для обговорення суддями у межах процедур визначених Законом! Високий статус судді, статус єдиного представника судової влади надає лише дві пільги - служити Українському Народу і бути взірцем для державних службовців будь-якого рангу та для громадян у дотриманні тих принципів, на яких будується демократичне суспільство і забезпечується реальний захист кожного в державі.
Рада суддів України притримується думки, що гарантія суддівської незалежності перебуває в руках громадянського суспільства і, щоб суспільство піклувалося про інституційну і матеріальну незалежність суддів, воно має бути переконаним у справедливості кожного з нас!
На жаль, час від часу, люди, які випадково були прийняті до нашої спільноти демонструють, що ніколи не розуміли, або ж забули, значення слова "Честь!". Зважаючи на це, членами Ради суддів України дискутується питання стосовно обговорення на позачерговому з’їзді суддів питання "Про стан дотримання Кодексу суддівської етики".
Разом із тим, ми категорично не сприймаємо і не сприймемо намагання проведення експериментів над суддями і правосуддям в Україні з тим, щоб поновити можливість політичного впливу на судову владу. Рада суддів України органом є вищим органом суддівського самоврядування і представляє єдиних носіїв судової влади - суддів. Спроби принизити державну судову владу, спаплюжити її, ми сприймаємо як заклики проти України та її демократичного розвитку, як перешкоду для побудови соціальної і правової держави. Ми готові мобілізувати свої сили не тільки для того, щоб працювати у вкрай важких умовах, пов’язаних із нестачею суддівських кадрів та іншими проблемами, і захищати права інших, ми здатні захистити в Україні Правосуддя і тих, хто його здійснює! Для тих, хто забув уроки історії, нагадуємо латинський вислів на якому побудовано Європейську цивілізацію – "Правосуддя - фундамент держави!"
До останнього часу Рада суддів України демонструвала злагоджену і послідовну роботу задля реального забезпечення суддівської незалежності, та захисту суддів від будь-якого стороннього впливу.
21 червня 2019 року в Раді суддів України заплановано чергове засідання для вирішення питання про скликання позачергового з’їзду суддів з метою обрання суддів Конституційного суду України та членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
Напередодні, сьогодні вночі та зранку до мене почала надходити інформація від суддів з різних регіонів України, членів Ради суддів України про те, що з Адміністрації Президента України головам судів надходять телефонні дзвінки з вимогою дати розпорядження делегованим від цих судів до Ради суддів України членам зірвати проведення засідання Ради суддів.
Вказана ситуація викликає велике занепокоєння і жодним чином не узгоджується із засадами демократії, свідчить про реальну загрозу для судової влади та може підірвати її авторитет як неупередженого арбітра у соціальних, політичних, економічних спорах.
Потрібно сказати, що такі спроби підірвати довіру до здатності судової влади самостійно вирішувати внутрішні проблеми і завдання, визначені Конституцією і Законами України, було продемонстровано 19 червня 2019 року під час зустрічі заступника глави Адміністрації Президента Руслана Рябошапки і заступника голови Ради суддів України Вадима Бутенка.
Ніколи раніше працівники апарату Адміністрації Президента не дозволяли собі публічно демонструвати керівну і спрямовуючу роль у судовій владі.
У той же час, вказаний захід, висвітлений на офіційних інформаційних ресурсах, підтверджує подальші кроки спрямовані на дестабілізацію роботи вищого органу суддівського самоврядування та намагання окремих посадових осіб підпорядкувати собі судову владу.
У зв’язку з цим, вважаю своїм громадянським і суддівським обов’язком, звернутися до Президента України, Генерального прокурора та Директора Державного бюро розслідувань із вимогою вжиття термінових, невідкладних заходів з метою припинення та попередження тиску посадових осіб офісу Президента України на суддів та судову владу, а також притягнення винних осіб до відповідальності.
Усі засоби масової інформації, громадські організації, громадян України та міжнародні установи, що опікуються питаннями судової реформи, прошу звернути увагу на проблему, що виникла в суспільстві і стати на захист демократії і судової влади, як її складової частини.
Від вашої волі, від ваших дій і устремлінь залежить чи буде наша держава розвиватися як правова і соціальна.
З повагою
Голова Ради суддів України
Суддя Верховного Суду
Олег Ткачук
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
_flame_
повідомлення Jun 21 2019, 17:41
Повідомлення #83143


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 19.11.2008
Користувач №: 28 307





С марта Украину покинули 1,3 млн человек, - Ukrainianpeopleleaks
Из Украины с 20 марта 2018-го уехало более 1,3 млн трудовых мигрантов.


Кінець епохи бідності SUPER.GIF
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Exorcist
повідомлення Jun 21 2019, 17:49
Повідомлення #83144


Постоялец
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 21.7.2009
З: Киев
Користувач №: 30 666





Цитата(_flame_ @ Jun 21 2019, 17:41) *
С марта Украину покинули 1,3 млн человек, - Ukrainianpeopleleaks
Из Украины с 20 марта 2018-го уехало более 1,3 млн трудовых мигрантов.
Кінець епохи бідності SUPER.GIF


Набрасываешь? )
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
_flame_
повідомлення Jun 21 2019, 18:32
Повідомлення #83145


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 19.11.2008
Користувач №: 28 307





Цитата(Exorcist @ Jun 21 2019, 17:49) *
Набрасываешь? )


А шо делать degenerat.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
scipion
повідомлення Jun 21 2019, 18:35
Повідомлення #83146


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 17.5.2011
Користувач №: 41 102
Facebook
Вконтакте





еще одно новое лицо crazy.gif

Цитата
Керівник студії «Мамахохотала» оголосив, що йде в депутати від «Слуги народу»

https://hromadske.ua/posts/kerivnik-studiyi...id-slugi-narodu
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
scipion
повідомлення Jun 21 2019, 22:34
Повідомлення #83147


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 17.5.2011
Користувач №: 41 102
Facebook
Вконтакте





и еще одно "новое лицо" в сн, на этот раз коммуняка degenerat.gif

Цитата
Партия "Слуга народа" выдвинула коммуниста Сигачова на одном из мажоритарных округов Житомирщины

https://censor.net.ua/news/3133645/partiya_...v_jitomirschiny
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
_flame_
повідомлення Jun 22 2019, 12:37
Повідомлення #83148


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 19.11.2008
Користувач №: 28 307





Мехи

По поводу критики Вакарчуком клоуна hi.gif
Приєднані файл(и)
Приєднаний файл  Screenshot_20190622_123646.jpg ( 867.12Кб ) Кількість викачувань: 3
 
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Jun 22 2019, 17:00
Повідомлення #83149


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572
Группа: Атеїсти Київського Патріархату
Facebook





QUOTE (_flame_ @ Jun 22 2019, 12:37) *
Мехи По поводу критики Вакарчуком клоуна hi.gif

Снова вяленько.
Я рад буду ошибится в Голосе, и не против их прохода в раду.
Но, я специально изучал список "Голоса", я реально не знаю этих людей, кроме 7-8 фамилий pain.gif
Поэтому всё равно буду голосовать за ЕС, потому что в их позиции я уверен. А в позиции этих ноунеймов - нет.

Потому что почему-то ПЦУ защищает ЕС, помогает недопустить назначения Портнова - ЕС, негодует по поводу обещаний политиков отменить закон о языке - ЕС, критикует некоторые возмутительные высказывания Зеленского тоже ЕС.
А остальные тупо на морозе, это "не их война", видимо.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Blackforest
повідомлення Jun 22 2019, 17:38
Повідомлення #83150


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 12.11.2007
Користувач №: 13 615





Есть время, которое дается избранному, чтобы показать себя, показать, в какую сторону ты будешь двигать страну. Уверен, что мы все увидим это до конца года. И тогда президент или получит новый кредит доверия, или очень быстро по кредиту начнет нарастать пеня. Коммерсы, артисты, блоггеры, неизвестные люди, которые раньше искали работу, врачи, рестораторы … Это я о списке «Слуги народа». Практически никого, кто хоть как-то боролся бы против того дерьма, которое выстраивали нам олигархи за 28 лет. Практически ни одного. Я НЕ об опыте в ВР, я об опыте гражданской борьбы против без малого 10 лет поочередно уничтожавших Украину двух криминальных режимов. Соответственно, без понимания, что их ждет.
Не знаю, как Зе с командой собираются выковывать из этих (возможно хороших людей) ту силу, которая сможет изменить Украину. В условиях войны и зае#авшего всех олигархического консенсуса.
Но я против того, чтобы в угоду мародерам Порошенко (которые уже показали себя ГРАБИТЕЛЯМИ И НАСИЛЬНИКАМИ УКРАИНЫ за эти пять лет) сразу кричать «зрада».
Это было — победа Зеленского на выборах президента. Это есть- кредит доверия, который дают ему люди. Есть время, которое дается избранному, чтобы показать себя, показать, в какую сторону ты будешь двигать страну.
Уверен что мы все увидим это до конца года. И тогда президент или получит новый кредит доверия, или очень быстро по кредиту начнет нарастать пеня.
Лучше какое-то время ошибок чем десятилетия саботажа. Зеленский имеет право на свои ошибки. Я хочу верить. Мы все этого хотим.
Два последних откровенно криминальных режима практически поставили Украину на грань существования. И запас прочности у страны уже очень малый, чтобы ошибаться.
Надеюсь, этот кредит будет погашен без пени. Потому что пеня по этому счету уже вряд ли будет выплачиваться процентами на выборах.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Jun 22 2019, 18:14
Повідомлення #83151


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143






Мер Черкас пан Анатолій Бондаренко заявив, що готовий попрацювати влітку водієм для черкаських молодят.

– Ця ідея мені приходила давно. Я довго думав, чи зрозуміють цю мою ідею жителі міста. І все-таки вирішив її озвучити, – сказав міський голова. – Правда, трохи попутали: я пропонував стати для молодят не «шафером», а шофером. Просто підвезти, привітати молодят. Для мене це буде велика честь. А боярином не буду.


Чудова новина, як на мене. degenerat.gif Може, й Віталику Кличкові перейняти цю ініціативу?
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
KreatoR
повідомлення Jun 22 2019, 20:40
Повідомлення #83152


Тусовщик
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 18.10.2004
З: вращение
Користувач №: 1 170
Группа: участник какой-либо группы





Жаль, что банки (и МФИ) так не расшвыриваются кредитами, как электорат сказочного презедента.
То-то зажили б!
bawling.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
G.Trooper
повідомлення Jun 23 2019, 10:31
Повідомлення #83153


Enter another sphere
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 9.4.2010
Користувач №: 34 405





Цитата(Blackforest @ Jun 22 2019, 17:38) *
Есть время, которое дается избранному, чтобы показать себя, показать, в какую сторону ты будешь двигать страну. Уверен, что мы все увидим это до конца года. И тогда президент или получит новый кредит доверия, или очень быстро по кредиту начнет нарастать пеня. Коммерсы, артисты, блоггеры, неизвестные люди, которые раньше искали работу, врачи, рестораторы … Это я о списке «Слуги народа». Практически никого, кто хоть как-то боролся бы против того дерьма, которое выстраивали нам олигархи за 28 лет. Практически ни одного. Я НЕ об опыте в ВР, я об опыте гражданской борьбы против без малого 10 лет поочередно уничтожавших Украину двух криминальных режимов. Соответственно, без понимания, что их ждет.
Не знаю, как Зе с командой собираются выковывать из этих (возможно хороших людей) ту силу, которая сможет изменить Украину. В условиях войны и зае#авшего всех олигархического консенсуса.
Но я против того, чтобы в угоду мародерам Порошенко (которые уже показали себя ГРАБИТЕЛЯМИ И НАСИЛЬНИКАМИ УКРАИНЫ за эти пять лет) сразу кричать «зрада».
Это было — победа Зеленского на выборах президента. Это есть- кредит доверия, который дают ему люди. Есть время, которое дается избранному, чтобы показать себя, показать, в какую сторону ты будешь двигать страну.
Уверен что мы все увидим это до конца года. И тогда президент или получит новый кредит доверия, или очень быстро по кредиту начнет нарастать пеня.
Лучше какое-то время ошибок чем десятилетия саботажа. Зеленский имеет право на свои ошибки. Я хочу верить. Мы все этого хотим.
Два последних откровенно криминальных режима практически поставили Украину на грань существования. И запас прочности у страны уже очень малый, чтобы ошибаться.
Надеюсь, этот кредит будет погашен без пени. Потому что пеня по этому счету уже вряд ли будет выплачиваться процентами на выборах.

Хорошо переводишь popcorn.gif pepsi.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
_flame_
повідомлення Jun 23 2019, 11:02
Повідомлення #83154


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 19.11.2008
Користувач №: 28 307





А чего зебилы притихли?
Все на Киев прайд пошли? degenerat.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
_flame_
повідомлення Jun 23 2019, 11:12
Повідомлення #83155


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 19.11.2008
Користувач №: 28 307





Цитата(Мехи @ Jun 22 2019, 17:00) *
Снова вяленько.
Я рад буду ошибится в Голосе, и не против их прохода в раду.
Но, я специально изучал список "Голоса", я реально не знаю этих людей, кроме 7-8 фамилий pain.gif
Поэтому всё равно буду голосовать за ЕС, потому что в их позиции я уверен. А в позиции этих ноунеймов - нет. Потому что почему-то ПЦУ защищает ЕС, помогает недопустить назначения Портнова - ЕС, негодует по поводу обещаний политиков отменить закон о языке - ЕС, критикует некоторые возмутительные высказывания Зеленского тоже ЕС.
А остальные тупо на морозе, это "не их война", видимо.


Так а ты чего ожидал? Что он его прямым текстом нахуй пошлет? degenerat.gif

Ну и кстати если даже Голос окажется засланным козачком, то нам в любом случае всем пиздец, учитывая остальные партии которые проходят в Раду. beer.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Jun 23 2019, 14:58
Повідомлення #83156


К.К.Михельсон
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.10.2004
Користувач №: 1 143





Цитата(_flame_ @ Jun 23 2019, 11:02) *
А чего зебилы притихли?
Все на Киев прайд пошли? degenerat.gif



Ну, це більше порохоботам властиво degenerat.gif Як одна моя знайома порохоботка казала напередодні виборів Зеленського - "Невідомо, що гірше - коли виявляється що твій друг голосує за Тимошенко, чи коли виявляється, що він - гомофоб."

А взагалі то, може ти вже всіх заїбав просто? crazy.gif Тут же, приблизно, як у дитинстві: якщо Міша не виходить грати у футбол, то це не значить, що його не відпустили родаки. Просто його заїбало грати у футбол з мудаками корешами. Хоча, корешам, звісно, куди приємніше думати, що Мішу просто не відпустили родаки.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
KreatoR
повідомлення Jun 23 2019, 16:34
Повідомлення #83157


Тусовщик
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 18.10.2004
З: вращение
Користувач №: 1 170
Группа: участник какой-либо группы





Цитата(_flame_ @ Jun 23 2019, 11:02) *
А чего зебилы притихли?

Готовят басни о: "єто не я обосрался, єто мне поручик Ржевский". napalm.gif
Кто с большим вьіражением расскажет, тот и не при делах.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Jun 23 2019, 17:37
Повідомлення #83158


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572
Группа: Атеїсти Київського Патріархату
Facebook





QUOTE (Blackforest @ Jun 22 2019, 17:38) *
Два последних откровенно криминальных режима практически поставили Украину на грань существования. И запас прочности у страны уже очень малый, чтобы ошибаться.

Если ты погуглишь любого эксперта, то прочитаешь, что Украина на момент избрания Зеленского была такая стабильная, какой не была с 2009 года минимум. Это касается и резервного фонда, и здорового курса валюты, и стабильного роста экономики (пусть и небольшого). Единственный реально угрожающий фактор - РФ - находится вне шанего контроля (тем более, достаточно "просто перестать стрелять", и "зарабатывать на войне", не так ли?).
Так что не надо, если стране станет хуже без эскалации со стороны РФ - это будет не вина "злочинного Вальцмана", и даже не "злочинного Януковича". А именно избранных вами комиков, борцов, певцов и друзей Бени. idea.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Blackforest
повідомлення Jun 23 2019, 17:42
Повідомлення #83159


Завсегдатай
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 12.11.2007
Користувач №: 13 615





Цитата(Мехи @ Jun 23 2019, 17:37) *
Если ты погуглишь любого эксперта, то прочитаешь, что Украина на момент избрания Зеленского была такая стабильная, какой не была с 2009 года минимум. Это касается и резервного фонда, и здорового курса валюты, и стабильного роста экономики (пусть и небольшого). Единственный реально угрожающий фактор - РФ - находится вне шанего контроля (тем более, достаточно "просто перестать стрелять", и "зарабатывать на войне", не так ли?).
Так что не надо, если стране станет хуже без эскалации со стороны РФ - это будет не вина "злочинного Вальцмана", и даже не "злочинного Януковича". А именно избранных вами комиков, борцов, певцов и друзей Бени. idea.gif

А вот если б ты поменьше читал доморощенных "экспертов" вроде Фурсы и прочих портниковых, и побольше чистых новостей как информационной ленты, а также блумберг, серъезные экономические таблоиды, индексы и мировые показатели, то знал бы о реальных, а не дутых результатах 5 лет правления "величайших экономистов галактики" и "крепчайших из хозяйственников".

Тем временем Зеленский похоже первый, кто решил всеръез заняться позорным и катастрофическим 150 местом Украины в Economy freedom (привет верунам в ришучие шоколадные реформы):
Укази про 161 указ: що і чому так багато скасував за один день Зеленський
https://www.radiosvoboda.org/a/old-presiden...y/30012925.html
Даже не верится, я ждал чего-то подобного еще со времен Ющенка idea.gif

Цитата
Президент України Володимир Зеленський 20 червня скасував дію понад 160 указів своїх попередників. Найдавніших із них – виданий Леонідом Кравчуком у 1991 році. Як пояснили в адміністрації президента, більшість з цих документів скасували з метою дерегуляції бізнесу і через їхню моральну застарілість.

В один день, 20 червня, на офіційному сайті адміністрації президента України з'явилося кілька указів, які скасовують дії одразу понад півтори сотні указів або окремих статей чи пунктів цих документів. Усі вони були видані попередніми президентами України. Більшість з них були видані за часи президентства Леоніда Кучми та Віктора Януковича. Найдавніші зі скасованих указів – 8 документів, виданих Леонідом Кравчуком із 1991 по 1994 роки. Серед цих документів є також два укази часів Віктора Ющенка, і жодного підписаного Петром Порошенком – лише одна стаття з його указу про положення Генерального штабу ЗСУ.

Усе заради бізнесу?

В адміністрації президента пояснили таке масове скасування указів попередніх президентів необхідністю дерегуляції економічної сфери України та створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Про це ж сказав і сам Володимир Зеленський під час зустрічі із бізнес-спільнотою 20 червня.

«Ми провели повну інвентаризацію указів президента. Це укази, які втручаються в економіку, і сьогодні вони скасовані. Це все уже історія», – зазначив він.

Однією з ключових змін унаслідок скасування указів, що стосувалися економічної діяльності, стало скасування штрафу за порушення касової дисципліни – від нині п'ятикратний розмір неоприбуткованої суми не стягуватиметься.

Фактично усі скасовані укази, видані у період з 1991 по 2001 роки, стосуються економічної сфери. Серед них, зокрема, документи, що стосувалися тимчасових невідкладних заходів щодо «посилення боротьби із спекуляцією та незаконною торговельною діяльністю» від 1991 року, «сплату державного мита за вексельні бланки» від 1993 року, «реформування інвестиційної політики в Україні» від 1996 року та інші.

Макс Нефедов об экономической дерегуляции команды Зеленского:

Цитата
#дерегуляціяпонадусе Навіть не вірив, що цей день настане. Скасовані укази Президента про мінімальні ціни на послуги нотаріусів, про штрафи за порушення норм обігу готівки і ще 59 застарілих документів. За нотаріусів, наприклад, ми розпочали боротьбу ще в листопаді 2016-го! 32 місяці перетягування канату! От гляньте на назву презентації Міністерство економічного розвитку і Офіс ефективного регулювання. Обидві вимоги були серед топ-10 запитів бізнес-асоціацій, а результат - економія мільярдів для бізнесу, потужний крок для зменшення поля для корупції. Дякую Володимир Зеленський і мотору цієї перемоги Oleksiy Honcharuk, тепер заступнику голови АП по економіці! Друже, ти крутий і ти це дотиснув!!!

https://www.facebook.com/max.nefyodov/posts/2303560866358676
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Jun 23 2019, 17:53
Повідомлення #83160


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572
Группа: Атеїсти Київського Патріархату
Facebook





QUOTE (Blackforest @ Jun 23 2019, 17:42) *
А вот если б ты читал поменьше "экспертов" вроде порохобота-псевдоэкономиста Фурсы и прочих портниковых, и побольше чистых новостей как информационной ленты, а также блумберг, серъезные экономические таблоиды, индексы и мировые показатели, то знал бы о реальных, а не дутых результатах 5 лет правления "величайших экономистов галактики" и "крепчайших из хозяйственников".

То есть, у нас по состоянию на март не было стабильного рыночного курса гривни, пустые валютные резервы, нет роста экономики?

QUOTE (Blackforest @ Jun 23 2019, 17:42) *
Теми временем Зеленский похоже первый, кто решил всеръез заняться позорным и катастрофическим 150 местом Украины в Economy freedom (привет верунам в ришучие шоколадные реформы!)

Буду только рад, если это даст положительный эффект.
Пока все даже робкие (и этого не отрицаю) попытки дерегуляции и ослабления контроля за бизнесом приводило лишь к снижению поступлений в бюджет.
Лично я считаю, что наших людей заставить делать что-то нормально может только страх. Стоит запретить подарные проверки - все забьют на пожарную безопасность окончательно, перестанешь штрафовать за нарушение кассовой дисциплины - тоже все забьют на эти книги и т. д.
Ещё раз повторюсь, рад буду ошибиться.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post

3018 Сторінки V  « < 2770 2771 2772 2773 2774 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 Користувачів переглядають дану тему (5 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 19th April 2024 - 05:55
HotLog