Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> BRUTAL ASSAULT - 22 (2017), 09-12 августа 2017, крепость Йозефов, Яромерж, Чехия
Мехи
повідомлення Aug 18 2016, 11:35
Повідомлення #61


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572




BRUTAL ASSAULT - 22

09-12 августа 2017
крепость Йозефов
г. Яромерж, Чехия


Приєднаний файл  A2_BA2017_EN.jpg ( 1.04Мб ) Кількість викачувань: 43



AMORHIS
CARCASS
CLAWFINGER
CROWBAR
EMPEROR
HATEBREED
MAYHEM
KMFDM
OPETH
OVERKILL
THE DEVIN TOWNSEND PROJECT
TIAMAT


۰ Аркона ۰ Aeon ۰ Architects ۰ Artillery ۰ August Burns Red ۰ Avenger ۰ Aversions Crown ۰ Batushka ۰ Birds in Row ۰ Boris ۰ Chelsea Grin ۰ Collision ۰
۰ Cough ۰ Cryptopsy ۰ Demolition Hammer ۰ Decapitated ۰ Der Weg Einer Freiheit ۰ Deserted Fear ۰ DispersE ۰ Doomas ۰ Dysangelium ۰ Einherjer ۰
۰ Electric Wizard ۰ Eluveitie ۰ Exorcizphobia ۰ Fallujah ۰ First Blood ۰ Fleshgod Apocalypse ۰ Front Line Assembly ۰ Furia ۰ Gadget ۰ God is an Astronaut ۰
۰ Gorguts ۰ God Mother ۰ Graveworm ۰ Gutalax ۰ Havok ۰ Helheim ۰ Higher Power ۰ Hour of Pennance ۰ Igorrr ۰ Incantation ۰ Infected Rain ۰ Insania ۰
۰ Macabre ۰ Madball ۰ Madder Mortem ۰ Malignant Tumour ۰ Mantar ۰ Master's Hammer ۰ Mercy Ties ۰ Metal Church ۰ Miss May I ۰ Monolithe ۰ Mörkhimmel ۰
۰ Mourning Beloveth ۰ Natural Born Fuckers ۰ Nervosa ۰ Nile ۰ Nuclear Vomit ۰ Oathbreaker ۰ Oceans Ate Alaska ۰ Phurpa ۰ Posessed ۰ Postcards From Arkham ۰
۰ Primary Resistance ۰ Prong ۰ Revocation ۰ Root ۰ Rotten Sound ۰ Rotting Christ ۰ Sacred Reich ۰ Samael ۰ Sheer Terror ۰ Sikth ۰ Six Degerees of Separation ۰
۰ Skywalker ۰ Suffocation ۰ Svart Crown ۰ Swallow the Sun ۰ Swans ۰ Teethgrinder ۰ Terror ۰ The Amity Affliction ۰ Uada ۰ The Crown ۰ The Dillinger Escape Plan ۰
۰ The Great Old Ones ۰ The Lurking Fear ۰ The Number Twelve Looks Like You ۰ Trivium ۰ Tsjuder ۰ Ulcerate ۰ Ultha ۰ Vallenfyre ۰ Visions of Disorder ۰
۰ War for War ۰ While She Sleeps ۰ Wintersun ۰ Wolfheart ۰ Wolves in the Throne Room ۰ Wrekmeister Harmonies ۰ Zhrine ۰



Website: http://brutalassault.cz/en/
Facebook: https://www.facebook.com/brutalassault.cz

Running Order
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
16 Сторінки V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Відповідей
craig133
повідомлення Oct 5 2016, 13:53
Повідомлення #62


судя с твоей страницы, ты вообще металист? (с)
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 12.5.2010
Користувач №: 34 842





а что надо везти суто на фест, что прям багаж нужен? upset.gif
за спину рюкзак с личными вещами.
палатки, карематы, сапоги (если болото) и тд можно купить на месте за те же деньги.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 5 2016, 13:59
Повідомлення #63


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572




Цитата(craig133 @ Oct 5 2016, 13:53) *
а что надо везти суто на фест, что прям багаж нужен? upset.gif
за спину рюкзак с личными вещами.
палатки, карематы, сапоги (если болото) и тд можно купить на месте за те же деньги.

Не смеши мои тапочки. Нормальную палатку за штуку гривен ты не купишь, как и нормальный каремат. А чужим я лично не доверяю (буквально месяц назад опять "попал" с чужой палаткой, ну нахуй).
Ну и я никогда не езжу "суто на фест", у меня поездка занимает больше недели, нужно иметь сменные вещи и обувь, даже летом в маленькую ручную кладь трудно всё втиснуть pain.gif
Или мне спецом для феста покупать сапоги, штаны, куртку, и потом всё выбрасывать вместе с платкой и карематом? poke2.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
craig133
повідомлення Oct 5 2016, 15:31
Повідомлення #64


судя с твоей страницы, ты вообще металист? (с)
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 12.5.2010
Користувач №: 34 842





Цитата(Мехи @ Oct 5 2016, 13:59) *
Не смеши мои тапочки. Нормальную палатку за штуку гривен ты не купишь, как и нормальный каремат. А чужим я лично не доверяю (буквально месяц назад опять "попал" с чужой палаткой, ну нахуй).
Ну и я никогда не езжу "суто на фест", у меня поездка занимает больше недели, нужно иметь сменные вещи и обувь, даже летом в маленькую ручную кладь трудно всё втиснуть pain.gif
Или мне спецом для феста покупать сапоги, штаны, куртку, и потом всё выбрасывать вместе с платкой и карематом? poke2.gif

прошлым летом приехал на воа с рюкзаком. до этого катался около месяца по европе.
40 евро палатка + спальник + сапоги, в супермаркете в гамбурге. погодка была очень не ок, но всё выдержало без проблем)
там всё и оставил и двинулся дальше upset.gif

пс. на брутал 17 планирую так же налегке, после феста дальше ещё поехать куда-то. SUPER.GIF

Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Ogrim
повідомлення Oct 5 2016, 17:15
Повідомлення #65


Ляцька діаспора
***

Група: Супермодераторы
Повідомлень:
З нами з: 3.2.2009
З: Вінниця-Київ
Користувач №: 28 836
Вконтакте





Цитата(craig133 @ Oct 5 2016, 15:31) *
прошлым летом приехал на воа с рюкзаком. до этого катался около месяца по европе.
40 евро палатка + спальник + сапоги, в супермаркете в гамбурге. погодка была очень не ок, но всё выдержало без проблем)
там всё и оставил и двинулся дальше upset.gif пс. на брутал 17 планирую так же налегке, после феста дальше ещё поехать куда-то. SUPER.GIF

Ну чё, интересная мысль в целом))
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
craig133
повідомлення Oct 5 2016, 17:24
Повідомлення #66


судя с твоей страницы, ты вообще металист? (с)
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 12.5.2010
Користувач №: 34 842





ну это конечно у кого какая экипировка, у меня как-то всегда всё помещалось в рюкзак
я за минимум вещей, особенно, если едешь не суто не фестиваль
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 5 2016, 17:39
Повідомлення #67


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572




Не, меня жаба задавит сперва ходить и покупать, а потом выбрасывать 17.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
craig133
повідомлення Oct 5 2016, 17:48
Повідомлення #68


судя с твоей страницы, ты вообще металист? (с)
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 12.5.2010
Користувач №: 34 842





ну кому как, смотря же что покупать))
а какие вообще там адекватные варианты по жилью? общий палаточный и вип? я видел на видео народ просто в городе вдоль улиц селится)))
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 5 2016, 17:58
Повідомлення #69


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572




Цитата(craig133 @ Oct 5 2016, 17:48) *
ну кому как, смотря же что покупать))
а какие вообще там адекватные варианты по жилью? общий палаточный и вип? я видел на видео народ просто в городе вдоль улиц селится)))

Если палатка - то либо ВИП, либо бесплатный (его размер не очень большой), либо "дикарём" (в т. ч. на улицах, в посадке у крепости и т. п.), или в кемпингах (видел парочку по дороге).
Найти жильё в самом городе через инет нереально, разве что по месту надеяться на каких-то частников или внезапно свободный номер в одной из немногочисленных гостиниц Яромержи. В это твариант не верю.
Желающие жить в отеле обычно живут в Градце Краловом, что в 15 в 22 км от Яромержи.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
craig133
повідомлення Oct 5 2016, 18:17
Повідомлення #70


судя с твоей страницы, ты вообще металист? (с)
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 12.5.2010
Користувач №: 34 842





понял beer.gif
а выход на гору перед сценами платный?
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Ogrim
повідомлення Oct 5 2016, 18:25
Повідомлення #71


Ляцька діаспора
***

Група: Супермодераторы
Повідомлень:
З нами з: 3.2.2009
З: Вінниця-Київ
Користувач №: 28 836
Вконтакте





Цитата(craig133 @ Oct 5 2016, 18:17) *
понял beer.gif
а выход на гору перед сценами платный?

Да.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Jurgen
повідомлення Oct 7 2016, 16:40
Повідомлення #72


Тусовщик
***

Група: Супермодераторы
Повідомлень:
З нами з: 18.1.2010
З: Киев
Користувач №: 33 214
Facebook





Для живущих в отелях Чернигов или Александрия в Градце - бесплатный. Как и развозка на фест и обратно.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
BASHER
повідомлення Oct 14 2016, 13:59
Повідомлення #73


Заглянувший
*

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.8.2009
Користувач №: 30 890





Питання до досвідчених бруталасалтовців: на офф. сайті є розділ "Confirmation for Visa process". Що воно таке і що воно дає?))
І ще одне: я так розумію більшість народу користується літаками. А рейсовими автобусами хтось їздив? які плюси/мінуси?

P.S. Збираюсь на ВА2017. Досвіду таких поїздок взагалі нуль.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Ogrim
повідомлення Oct 14 2016, 15:14
Повідомлення #74


Ляцька діаспора
***

Група: Супермодераторы
Повідомлень:
З нами з: 3.2.2009
З: Вінниця-Київ
Користувач №: 28 836
Вконтакте





Цитата(BASHER @ Oct 14 2016, 13:59) *
Питання до досвідчених бруталасалтовців: на офф. сайті є розділ "Confirmation for Visa process". Що воно таке і що воно дає?))
І ще одне: я так розумію більшість народу користується літаками. А рейсовими автобусами хтось їздив? які плюси/мінуси? P.S. Збираюсь на ВА2017. Досвіду таких поїздок взагалі нуль.

Confirmation for Visa process - надіславши заявку можна отримати лист-підтвердження від організаторів БА, що Ви збираєтесь відвідати фест. Корисно для подачі на візу в Чехію.
Я їздив рейсовим автобусом Ecolines з Києва до Градца Краловего, з якого до фесту десь 15 хв електричкою. Із плюсів відзначу Прибуття прямо в Градец, тоді коли зручний переліт є хіба в Прагу, Вроцлав чи Братиславу, з них до фесту добиратися десь по 3-4 години. Також плюсом є більш демократична ціна. Мінуси - 26 годин в дорозі (з пересадкою у Варшаві), з яких значну частину доводиться стирчати на кордоні Україна-ЄС. В літню спеку це дуже малоприємно, задниця болить після 26 годин сидіння, та й в автобусі не виспатись особливо. Хоча на польскій та чеській ділянці дороги можна й подрімати - їхатимете як по маслу)) Автобус був доволі комфортабельним - з вайфаєм, розетками, туалетом, можливістю придбати перекус у стюардеси. А в автобусі, на який ми пересідали у Варшаві, біля кожного місця було по планшету з доволі великою бібліотекою музики та фільмів.

Та все ж, після минулорічної поїздки автобусом я вирішив, що не можу собі дозволити таке марнотратство часу. Планую цього року летіти оператором WizzAir до Вроцлава або Братислави, і звідти добиратися до фесту потягами або автобусом.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
BASHER
повідомлення Oct 14 2016, 15:38
Повідомлення #75


Заглянувший
*

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.8.2009
Користувач №: 30 890





Цитата(Ogrim @ Oct 14 2016, 14:14) *
Confirmation for Visa process - надіславши заявку можна отримати лист-підтвердження від організаторів БА, що Ви збираєтесь відвідати фест. Корисно для подачі на візу в Чехію.
Я їздив рейсовим автобусом Ecolines з Києва до Градца Краловего, з якого до фесту десь 15 хв електричкою. Із плюсів відзначу Прибуття прямо в Градец, тоді коли зручний переліт є хіба в Прагу, Вроцлав чи Братиславу, з них до фесту добиратися десь по 3-4 години. Також плюсом є більш демократична ціна. Мінуси - 26 годин в дорозі (з пересадкою у Варшаві), з яких значну частину доводиться стирчати на кордоні Україна-ЄС. В літню спеку це дуже малоприємно, задниця болить після 26 годин сидіння, та й в автобусі не виспатись особливо. Хоча на польскій та чеській ділянці дороги можна й подрімати - їхатимете як по маслу)) Автобус був доволі комфортабельним - з вайфаєм, розетками, туалетом, можливістю придбати перекус у стюардеси. А в автобусі, на який ми пересідали у Варшаві, біля кожного місця було по планшету з доволі великою бібліотекою музики та фільмів. Та все ж, після минулорічної поїздки автобусом я вирішив, що не можу собі дозволити таке марнотратство часу. Планую цього року летіти оператором WizzAir до Вроцлава або Братислави, і звідти добиратися до фесту потягами або автобусом.


Ага, дякую за відповідь. Гадаю, все таки спробую добиратися автобусом(з Івано-Франківська все таки буде трохи ближче). Тут якраз питання ціни вирішальне.


Ще таке питання. Якщо я відкриваю Чеську візу, чи пропустять поляки з такою візою? Чи можливо працює "правило першого в"їзду"?
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Ogrim
повідомлення Oct 14 2016, 15:50
Повідомлення #76


Ляцька діаспора
***

Група: Супермодераторы
Повідомлень:
З нами з: 3.2.2009
З: Вінниця-Київ
Користувач №: 28 836
Вконтакте





Цитата(BASHER @ Oct 14 2016, 15:38) *
Ага, дякую за відповідь. Гадаю, все таки спробую добиратися автобусом(з Івано-Франківська все таки буде трохи ближче). Тут якраз питання ціни вирішальне.
Ще таке питання. Якщо я відкриваю Чеську візу, чи пропустять поляки з такою візою? Чи можливо працює "правило першого в"їзду"?
Пропустять запросто. Якщо плануєте більшу частину подорожі перебувати в Чехії,візу потрібно відкривати саме туди.
Якщо що, маршрут Київ-Прага від Ecolines проходить через Рівне, Луцьк і Ковель. Ви могли б виїхати з одного з цих міст.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Nocturnalant
повідомлення Oct 14 2016, 17:32
Повідомлення #77


Свояк
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 24.10.2009
З: Киев/Запорожье
Користувач №: 31 910





Цитата
І ще одне: я так розумію більшість народу користується літаками. А рейсовими автобусами хтось їздив? які плюси/мінуси?


Тоже ездил в этом году на Эколайнс. В Варшаве пересадка на Прагу через 2 часа после прибытия. Поэтому я очковал как бы не задержатся лишние пару часов на польско-украинской границе). В этот раз обошлось, стояли чуть менее 3х часов. Но говорят, что можно и по 6 стоять. То есть можно и не успеть на пересадку. Это в теории, не знаю случалось ли такое)
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Ogrim
повідомлення Oct 15 2016, 00:28
Повідомлення #78


Ляцька діаспора
***

Група: Супермодераторы
Повідомлень:
З нами з: 3.2.2009
З: Вінниця-Київ
Користувач №: 28 836
Вконтакте





Цитата(Nocturnalant @ Oct 14 2016, 17:32) *
Тоже ездил в этом году на Эколайнс. В Варшаве пересадка на Прагу через 2 часа после прибытия. Поэтому я очковал как бы не задержатся лишние пару часов на польско-украинской границе). В этот раз обошлось, стояли чуть менее 3х часов. Но говорят, что можно и по 6 стоять. То есть можно и не успеть на пересадку. Это в теории, не знаю случалось ли такое)

Мне чёт кажется, что такие ситуации у них предусмотрены. И, может, рейс, на который есть пересадка, задерживают в случае форс-мажоров на границе.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
craig133
повідомлення Oct 15 2016, 10:06
Повідомлення #79


судя с твоей страницы, ты вообще металист? (с)
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 12.5.2010
Користувач №: 34 842





стоял однажды еколайнсом 6 часов wcs.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Nocturnalant
повідомлення Oct 15 2016, 10:41
Повідомлення #80


Свояк
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 24.10.2009
З: Киев/Запорожье
Користувач №: 31 910





Цитата
Мне чёт кажется, что такие ситуации у них предусмотрены. И, может, рейс, на который есть пересадка, задерживают в случае форс-мажоров на границе.


Предусмотрены. При опоздании селят на ночлег в Варшаве. А утром отправляют новым рейсом. Не очень удобный вариант. Так что лучше имхо перестраховаться и приехать на фест на день раньше)
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 17 2016, 09:46
Повідомлення #81


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572




Цитата(Ogrim @ Oct 14 2016, 15:14) *
Я їздив рейсовим автобусом Ecolines з Києва до Градца Краловего, з якого до фесту десь 15 хв електричкою. Із плюсів відзначу Прибуття прямо в Градец, тоді коли зручний переліт є хіба в Прагу, Вроцлав чи Братиславу, з них до фесту добиратися десь по 3-4 години.

Из Праги 2 часа электричкой, не надо вот moral.gif

Цитата(Nocturnalant @ Oct 14 2016, 17:32) *
Тоже ездил в этом году на Эколайнс. В Варшаве пересадка на Прагу через 2 часа после прибытия. Поэтому я очковал как бы не задержатся лишние пару часов на польско-украинской границе). В этот раз обошлось, стояли чуть менее 3х часов. Но говорят, что можно и по 6 стоять. То есть можно и не успеть на пересадку. Это в теории, не знаю случалось ли такое)

Польская граница - это ад, никому не советую туда ехать без крайней нужды idea.gif

Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Ogrim
повідомлення Oct 18 2016, 02:12
Повідомлення #82


Ляцька діаспора
***

Група: Супермодераторы
Повідомлень:
З нами з: 3.2.2009
З: Вінниця-Київ
Користувач №: 28 836
Вконтакте





Цитата(Мехи @ Oct 17 2016, 09:46) *
Из Праги 2 часа электричкой, не надо вот moral.gif

А, внатуре. Ну, это больше к второму-третьему пункту назначения относится.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 19 2016, 19:28
Повідомлення #83


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572




news.gif

Появились в продаже ВИП-кемпинг, готели и парковка.
Анонсы ближайшие обещают в начале ноября.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Velzevul@666
повідомлення Oct 19 2016, 19:54
Повідомлення #84


Авторитет
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.4.2006
З: Киев
Користувач №: 3 163
Вконтакте





Подожду уже анонсов...да буду что-то брать потихоньку, начну с отеля наверное, чтоб не как прошлый раз degenerat.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 21 2016, 15:28
Повідомлення #85


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572




Йоу, летом прям куча желающий было, от Жаркоши до Юррика, многие говорили "в 2017 точно едем!", а нынче тишина и "всё те же на манеже" 51.gif
А потмоу в мае "авиа дорогое", "отпуск не успел запланировать", "уже есть другие планы" и т. д. poke2.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Ogrim
повідомлення Oct 21 2016, 16:15
Повідомлення #86


Ляцька діаспора
***

Група: Супермодераторы
Повідомлень:
З нами з: 3.2.2009
З: Вінниця-Київ
Користувач №: 28 836
Вконтакте





Цитата(Мехи @ Oct 21 2016, 15:28) *
Йоу, летом прям куча желающий было, от Жаркоши до Юррика, многие говорили "в 2017 точно едем!", а нынче тишина и "всё те же на манеже" 51.gif
А потмоу в мае "авиа дорогое", "отпуск не успел запланировать", "уже есть другие планы" и т. д. poke2.gif

Я когда ездил в прошлый раз, только в конце апреля начал шевелиться, перед подорожанием билетов на фест. В этом году может на месяц раньше раздуплюсь crazy.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 21 2016, 16:23
Повідомлення #87


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572




Цитата(Ogrim @ Oct 21 2016, 16:15) *
Я когда ездил в прошлый раз, только в конце апреля начал шевелиться, перед подорожанием билетов на фест. В этом году может на месяц раньше раздуплюсь crazy.gif

Как так жить можно degenerat.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
White_Devil
повідомлення Oct 21 2016, 17:00
Повідомлення #88


Свояк
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 19.5.2011
З: Житомир
Користувач №: 41 123





Цитата(Мехи @ Oct 21 2016, 16:23) *
Как так жить можно degenerat.gif

так на ВІП КАМФ всі гроші пішли degenerat.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
caputmundi89
повідомлення Oct 21 2016, 17:02
Повідомлення #89


Тусовщик
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 24.11.2009
З: Roma
Користувач №: 32 490





Цитата(Мехи @ Oct 21 2016, 15:23) *
Как так жить можно degenerat.gif

Теж не доганяю beer.gif
Я вже взяв білет на корсіку на 27 квітня, на брутал і в планах дезерт degenerat.gif icon_smile_blush.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
zharkosha
повідомлення Oct 21 2016, 17:49
Повідомлення #90


Хохлопитек
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.4.2005
З: Киев
Користувач №: 1 640





Цитата(Мехи @ Oct 21 2016, 15:28) *
Йоу, летом прям куча желающий было, от Жаркоши до Юррика, многие говорили "в 2017 точно едем!", а нынче тишина и "всё те же на манеже" 51.gif
А потмоу в мае "авиа дорогое", "отпуск не успел запланировать", "уже есть другие планы" и т. д. poke2.gif

я билеты дешевые взять не успел, щас торопиться уже понту нет - подорожание билетов уже хз когда, март что ли
да и пока что не особо ясно с планами на 2017. есть моменты.

Цитата(caputmundi89 @ Oct 21 2016, 17:02) *
Теж не доганяю beer.gif
Я вже взяв білет на корсіку на 27 квітня, на брутал і в планах дезерт degenerat.gif icon_smile_blush.gif

ебать, девчонки
Мехи уже выяснял по моему этот вопрос, как у людей нет лишних денег при нормальных доходах
вот так - бывает что нет
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 21 2016, 18:02
Повідомлення #91


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572




Цитата(zharkosha @ Oct 21 2016, 17:49) *
я билеты дешевые взять не успел, щас торопиться уже понту нет - подорожание билетов уже хз когда, март что ли

Та тут вопрос скорее авиабилетов.

Тут у МАУ, кстати, сегодня веселуха: обратный тикет за 192 грн предлагает degenerat.gif

Приєднаний файл  111.png ( 76.95Кб ) Кількість викачувань: 27


Правда "туда" в 1,5 раза дороже, чем месяц назад. crazy.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post

16 Сторінки V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 16th April 2024 - 12:33
HotLog