Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

2976 Сторінки V  « < 2950 2951 2952 2953 2954 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Гутаренья про выборы, зраду зрадную и дела государственные
Hellbomb
повідомлення Feb 16 2020, 12:40
Повідомлення #88531

К.К.Михельсон

Група: Участники
Користувач №: 1 143

Цитата(Carcass666 @ Feb 15 2020, 23:46) *
lol.gif lol.gif

В подачі судового позову нема, загалом, нічого смішного. Ібо нєхуй! crazy.gif

Інша справа, що Зельцман подає в суд на "Схеми", на яких, свого часу, і виїхав. Тоді були хороші, зараз вони вже погані.

До речі, як на твою думку: "Схеми" - це те, що варто довіри чи ні?

Цитата(scipion @ Feb 14 2020, 23:22) *
Гройсман снялся в пользу вальцмана degenerat.gif п.с. так где же список лучших из кандидатов? upset.gif

Ну то й що, що знявся? Все одно вважаю, що з Гройсмана був би през кращий, ніж з Вальцмана або Зельца.

А список... А чи є в ньому сенс? Все одно, тут у кожного є свій список, який влаштовує його власне его smile.gif
Вернуться в начало страницы

+Quote Post
scipion
повідомлення Feb 16 2020, 14:57
Повідомлення #88532

Завсегдатай

Користувач №: 41 102
Facebook
Вконтакте

Цитата(Hellbomb @ Feb 16 2020, 11:40) *
Ну то й що, що знявся? Все одно вважаю, що з Гройсмана був би през кращий, ніж з Вальцмана або Зельца. А список... А чи є в ньому сенс? Все одно, тут у кожного є свій список, який влаштовує його власне его smile.gif

т.е. список не увидим? ты ж сам начал полемику, а теперь съезжаешь upset.gif

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Feb 16 2020, 16:42
Повідомлення #88533

К.К.Михельсон

Цитата(scipion @ Feb 16 2020, 13:57) *
т.е. список не увидим?

ты ж сам начал полемику, а теперь съезжаешь upset.gif

Я почав полеміку, але ніякого списку я не обіцяв. Це ж тобі зажадалося від мене списку. Хоча б за межами першої десятки.

Гриценко, Смішко, Кошулинський. Навіть попри участь у "Сволоті" Кошулинський, на мою думку, був би (так само як і Гройсман) кращим кандидатом, ніж Моніка і Вальцман. Можливо, ще Безсмертний.

Балашов мені не подобається. Він дуже багато недоговорює.

Цитата(Exorcist @ Feb 15 2020, 22:15) *
Ви зробили це разом, довбойоби.

Зеленський знову виграв би президентські вибори в Україні – результати опитування
Якби вибори президента України проводили в лютому, за чинного главу держави Володимира Зеленського проголосували б 38,4% громадян, опитаних центром SOCIS. П'ятому президенту Петрові Порошенку віддають перевагу 9,6%.

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/-zel...ja-1487049.html

+Quote Post
Exorcist
повідомлення Feb 16 2020, 16:51
Повідомлення #88534

Постоялец
**

З: Киев
Користувач №: 30 666

Цитата(Hellbomb @ Feb 16 2020, 15:42) *
Якби вибори президента України проводили в лютому, за чинного главу держави Володимира Зеленського проголосували б 38,4% громадян, опитаних центром SOCIS. П'ятому президенту Петрові Порошенку віддають перевагу 9,6%. Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/-zel...ja-1487049.html

Це говорить лише про те, що довбойоби лишились довбойобами.

+Quote Post
Brutalsam
повідомлення Feb 16 2020, 18:55
Повідомлення #88535

Тусовщик

Користувач №: 3 244

Цитата(Exorcist @ Feb 16 2020, 16:51) *
Це говорить лише про те, що довбойоби лишились довбойобами.

Отсюда вывод. Что бы "нормальному президенту" прийти ко власти ему надо нещадно пиздеть в предвыборной кампании. Но разве может популист быть "нормальным президентом"?

+Quote Post
Defleshed
повідомлення Feb 16 2020, 20:36
Повідомлення #88536

Тусовщик

Користувач №: 17 602

Напомню: смысл выборов 2019 года был не в выборе "нормального президента". Смысл выборов был в невыборе вальцмана.

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Feb 16 2020, 22:38
Повідомлення #88537

К.К.Михельсон

Цитата(Defleshed @ Feb 16 2020, 19:36) *
Напомню: смысл выборов 2019 года был не в выборе "нормального президента". Смысл выборов был в невыборе вальцмана.

Ото ж бачиш, до чого Вальцман довів нарід. Цей нарід у 2014 вибрав наймудрішого президента в історії країни, а вже через 5 років потому радо кинувся на пустишку. degenerat.gif

+Quote Post
_flame_
повідомлення Feb 16 2020, 23:36
Повідомлення #88538

Авторитет

Користувач №: 28 307

Цитата(Hellbomb @ Feb 16 2020, 21:38) *
Ото ж бачиш, до чого Вальцман довів нарід. Цей нарід у 2014 вибрав наймудрішого президента в історії країни, а вже через 5 років потому радо кинувся на пустишку. degenerat.gif

Тем не менее рейтинг Пети со времён выборов 2019 не изменился, а рейтинг клоуна упал на 13%. lol.gif

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Feb 16 2020, 23:50
Повідомлення #88539

К.К.Михельсон

Цитата(_flame_ @ Feb 16 2020, 22:36) *
Тем не менее рейтинг Пети со времён выборов 2019 не изменился

З чого б йому особливо змінюватися? 8-9 відсотків вірних пажів у нього було і є, і я навіть не знаю, яке дніще має упороти Петро, щоб його рейтинг упав нижче 8. Нема чому тобі радіти. От якби рейтинг Петра виріс помітно - то була б інша справа.

Цитата(_flame_ @ Feb 16 2020, 22:36) *
а рейтинг клоуна упал на 13%. lol.gif

Якщо буде тупити - то і далі падатиме. Можливо, йому навіть вдасться побити антирекорд Ющенка (цього не вдалося поки що навіть Вальцману). degenerat.gif

+Quote Post
Exorcist
повідомлення Feb 17 2020, 00:06
Повідомлення #88540

Постоялец
**

Цитата(Defleshed @ Feb 16 2020, 19:36) *

Смысл был в том, чтобы мудрый нарид насрал себе же в штаны назло врагам. Что мудрый нарид и сделал. Жаль только, что мудрый нарид не лечится и выводов не делает.

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Feb 17 2020, 00:26
Повідомлення #88541

К.К.Михельсон

Цитата(Exorcist @ Feb 16 2020, 23:06) *
Жаль только, что мудрый нарид не лечится и выводов не делает.

Це точно. Спроби піарити Марусю Звіройоп та інше лайно - не найкращий спосіб підвищити рейтинг Пороха. degbeer.gif

+Quote Post
Velzevul@666
повідомлення Feb 17 2020, 00:51
Повідомлення #88542

Авторитет

Користувач №: 3 163
Вконтакте

Цитата
Міністр оборони публічно заявив, що АУДИТ НЕ ВИЯВИВ КОРУПЦІЇ в закупівлях по «справі Свинарчука/Гладковського»: отже, весь передвиборчий скандал був чистою дискредитацією політичного суперника.

Міністр оборони Андрій Загороднюк 13 лютого публічно, в ефірі в Сергія Іванова, визнав, що закупівлі Міністерства оборони (т.зв. «справа Гладковського») не були корупційними.
Загороднюк їх назвав «ризикованими», але не корупційними, що підтвердив аудит:
«Я зараз дуже обережно буду... Я посадова особа, мені треба говорити юридично правильно. Є ризики. Я не хочу... Тобто, суд буде вирішувати чи там правоохоронні органи й далі суд будуть вирішувати, чи була там корупція чи ні. Ми можемо робити лише оцінку. Але з точки зору ризиків закупівля озброєння і військової техніки – це був однозначно ризик. [Що вся закупівля була корупційною] - ні, так не можна сказати. Ні, АБСОЛЮТНО ТАК НЕ МОЖНА СКАЗАТИ. Тому що є такі думки, але коли от їх доведуть в судовому порядку – тоді ми можемо так говорити. Ні, ДАНІ АУДИТУ ЦЬОГО НЕ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ. Але то шо це дуже... надзвичайно ризикована взагалі зона роботи міністерства і все інше – це так. ...Ризики високі».

pray.gif lol.gif
Ну как бы и всё...

Лошки ебаные.

+Quote Post
Exorcist
повідомлення Feb 17 2020, 01:27
Повідомлення #88543

Постоялец
**

Цитата(Hellbomb @ Feb 16 2020, 23:26) *
Це точно. Спроби піарити Марусю Звіройоп та інше лайно - не найкращий спосіб підвищити рейтинг Пороха. degbeer.gif

Ти натякаєш, що єбанута зелена команда навмисне піарить Марусю Звіробій, щоб вплинути на рейтинг Пороха? Я бачу, що ти ще той фантазер napalm.gif

+Quote Post
_flame_
повідомлення Feb 17 2020, 12:09
Повідомлення #88544

Авторитет

Користувач №: 28 307

Цитата(Velzevul@666 @ Feb 16 2020, 23:51) *
pray.gif lol.gif
Ну как бы и всё... Лошки ебаные.

Ничего нового, в очередной раз зебилы по королевски соснули. lol.gif
Браво Г+Г и коломойше за то что шикарно накормили стадо говном.

+Quote Post
KreatoR
повідомлення Feb 17 2020, 14:01
Повідомлення #88545

Тусовщик

З: вращение
Користувач №: 1 170

Цитата(_flame_ @ Feb 17 2020, 12:09) *
Ничего нового, в очередной раз зебилы по королевски соснули. lol.gif
Браво Г+Г и коломойше за то что шикарно накормили стадо говном.

Не думаю, что все так просто. Мы же всего не знаем. Я думаю, не нужно торопиться с выводами, мне кажется, что часть большого плана Президента, о котором мы в скором времени узнаем beer.gif

lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

Хотя есть и другой вариант: ну и команда досталась нашему Президенту, не удивлюсь, если это все провернули дельцы из старой гвардии Порошенка. Не доходят до все еще руки нашего Президента. Но дойдут!!! Ох и поплатятся они! abuse.gif

lol.gif

*все тезисы выдуманы, с целью помощи в формулировании того, что зеленая масса, в массе своей, не может выразить. А если может, то, учитывая особенности пунктуации и грамматики, все равно хрен поймешь)))

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Feb 17 2020, 15:07
Повідомлення #88546

К.К.Михельсон

Цитата(Exorcist @ Feb 17 2020, 00:27) *
Ти натякаєш, що єбанута зелена команда навмисне піарить Марусю Звіробій, щоб вплинути на рейтинг Пороха? Я бачу, що ти ще той фантазер napalm.gif

Ні. Я про те, що розводити говнь по фейсбуках у стилі "влада нищить патріотів" з приводу вручення браслету Марусі - це не найкращий спосіб для підняття рейтингу Вальцмана.

А якщо ти згадав про Зе-владу, то в даному випадку - Зе-влада ріденько кладе в штани і врешті решт спромоглася аж на цільний елекронний брамлет Марусі та вручення підозри її подружці. wcs.gif

+Quote Post
Gravenom
повідомлення Feb 17 2020, 15:22
Повідомлення #88547

old school

З: Донбасс
Користувач №: 5 458

Цитата(Hellbomb @ Feb 17 2020, 14:07) *
Ні. Я про те, що розводити говнь по фейсбуках у стилі "влада нищить патріотів" з приводу вручення браслету Марусі - це не найкращий спосіб для підняття рейтингу Вальцмана.

Порошенко рассказал, как помешал планам Кремля в Мюнхене
Я за прошедший почти год пока не увидел, за счет чего Вальцман может поднять своей рейтинг. Он продолжает делать то, за счет чего проиграл на выборах: не делает что-то сам в рамках своих полномочий, а критикует и ведет какую-то абстрактную войну с путиным.

+Quote Post
Brutalsam
повідомлення Feb 17 2020, 16:41
Повідомлення #88548

Тусовщик

Користувач №: 3 244

Цитата(Gravenom @ Feb 17 2020, 15:22) *
Порошенко рассказал, как помешал планам Кремля в Мюнхене
Я за прошедший почти год пока не увидел, за счет чего Вальцман может поднять своей рейтинг. Он продолжает делать то, за счет чего проиграл на выборах: не делает что-то сам в рамках своих полномочий, а критикует и ведет какую-то абстрактную войну с путиным.

"Абстрактрая" война только в ваших малоросских головах.

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Feb 17 2020, 16:56
Повідомлення #88549

К.К.Михельсон

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав народних депутатів припинити відволікатися на робочому місці на власні справи, їжу та телефони.

Джерело: засідання погоджувальної ради парламенту 17 лютого

Пряма мова: "Я маю можливість бути у відрядженнях у регіонах нашої держави. Здебільшого позитивно оцінюють нашу роботу, те як ми працюємо, те що народні депутати ходять на роботу…

https://www.pravda.com.ua/news/2020/02/17/7240728/index.amp

+Quote Post
KreatoR
повідомлення Feb 17 2020, 16:59
Повідомлення #88550

Тусовщик

Цікаво, наступному після Зе, вистачить одного-єдиного слогану: Я його точно посаджу!
Без прізвищ і конкретики.

Так, щоб усі 73%, в "едином порьіве"! Бо ж 10 років грабував країну і на всьому наживався.

Можна відео-ролик зробити: сивочолий розлючений чоловік в костюмі безрезультатно хитає грати, за якими сидить, бачачи, як інший, схожий на нашого кандидата, роздає простому мудрому наріду якісь ніштяки, що купою лежать просто вулиці.

Бажано, щоб була примітка: "всі персонажі вигадані. чи не всі?". Щоб мудрий нарід швидко розібрався: хто сидить, а хто і що роздає.

crazy.gif

+Quote Post
scipion
повідомлення Feb 17 2020, 17:31
Повідомлення #88551

Завсегдатай

Користувач №: 41 102
Facebook
Вконтакте

А якщо ти згадав про Зе-владу, то в даному випадку - Зе-влада ріденько кладе в штани і врешті решт спромоглася аж на цільний елекронний брамлет Марусі та вручення підозри її подружці. wcs.gif

рейтинг вальцмана вряд ли поднимется вообще, имхо будет удобнее раскручивать какую то другую кандидатуру из партии, которая у мудрого нарида не вызывает такого отторжения, чем объяснять всем, что бигус на*издел с три короба например crazy.gif
в то же время прошлогодняя тактика показывает, что это эффективный способ опустить рейтинг зе, тем более они сами дают повод своими действиями, порохоботам даже напрягаться не приходится degenerat.gif

+Quote Post
Exorcist
повідомлення Feb 17 2020, 17:57
Повідомлення #88552

Постоялец
**

Хто розводить говнь? Для того, щоб не піарити Марусю Звіробій, достатньо було ПРОСТО НЕ ЧІПАТИ Марусю Звіробій. Проігнорувати все те, що дамочки там під глінтвейн (чи що вони там вживали) наговорили. Так що піаром як раз зелена влада і займається. До чого тут рейтинг Вальцмана взагалі? Чому тобі скрізь Вальцман ввижається та рейтинг його спокою не дає, ти хворий?

Цитата(Gravenom @ Feb 17 2020, 14:22) *
ведет какую-то абстрактную войну с путиным.

Если война абстрактная, то хуле ты в Харьков перебрался? Сиди в своём Донецке. Абстрактный ты наш.

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Feb 17 2020, 18:33
Повідомлення #88553

К.К.Михельсон

Голова партії "Слуга народу", заступник голови однойменної фракції у Верховній Раді Олександр Корнієнко пропонує посилити відповідальність за образу військовослужбовців.

Джерело: заява Корнієнка на погоджувальній раді 17 лютого у відповідь на пост колишнього радника п’ятого президента Петра Порошенка Юрія Бірюкова у соцмережі, де останній назвав військових "ублюдками"

Пряма мова: "У нас є пропозиція до обговорення посилити відповідальність за образи та наклеп у бік військовослужбовців. Вивести це окремим пунктом.

Вона і так є, і так працює. Але щодо військовослужбовців, які захищають нашу землю, нас щодня, щохвилини, – ніхто не має права їх ображати, незалежно від статусу – нинішнього чи минулого – цієї людини, і незалежно від того, як він себе позиціонує".

https://www.pravda.com.ua/news/2020/02/17/7240732/index.amp

PS на шедевр Екзорциста відповім дещо пізніше.

+Quote Post
Gravenom
повідомлення Feb 17 2020, 22:18
Повідомлення #88554

old school

Цитата(scipion @ Feb 17 2020, 16:31) *
рейтинг вальцмана вряд ли поднимется вообще, имхо будет удобнее раскручивать какую то другую кандидатуру из партии, которая у мудрого нарида не вызывает такого отторжения, чем объяснять всем, что бигус на*издел с три короба например crazy.gif
в то же время прошлогодняя тактика показывает, что это эффективный способ опустить рейтинг зе, тем более они сами дают повод своими действиями, порохоботам даже напрягаться не приходится degenerat.gif

Если Вальцман хочет посадить в кресло президента свою кандидатуру, то явно не стоит брать ее из своей партии. "Причастность" Вальцмана к этой кандидатуре автоматом лишает ее весомого процента голосов просто потому, что это зашквареный Вальцман. Ну и даже в сильном приближении вообще не видно, кто там может иметь шансы.

За рейтинг Зе порохоботам можно не переживать - он и так упадет в ближайшие годы, что бы ни сделал Зе. Я бы всерьез переживал за приход того, кто этим умело воспользуется и перетянет упавший рейтинг себе. Вернее не за приход того, а за приход той... degenerat.gif

+Quote Post
Velzevul@666
повідомлення Feb 17 2020, 22:25
Повідомлення #88555

Авторитет

Користувач №: 3 163
Вконтакте

Приєднаний файл  86757858_2958479754215036_4756364839356465152_n.jpg ( 41.69Кб ) Кількість викачувань: 1

+Quote Post
Gravenom
повідомлення Feb 17 2020, 23:06
Повідомлення #88556

old school

Цитата(Brutalsam @ Feb 17 2020, 15:41) *
"Абстрактрая" война только в ваших малоросских головах.

Это ты о чем?

Тебя лично не смущает, что твой шоколадный хозяин ведет себя как долбоеб: непонятно на каком основании и с какими полномочиями полетел на встречу серьезных дядь, сам нашел там какие-то планы путина и сам же им помешал lol.gif

+Quote Post
Robert Pires
повідомлення Feb 18 2020, 01:30
Повідомлення #88557

Завсегдатай

З: DUBNO ROCK CITY
Користувач №: 27 672

Порівняно з Грейвномом Хеллбомб - вершина адекватності. Та навіть Чєрнолєс адекватніший. wcs.gif Маячню, що він пише навіть неможливо читати.

Цікаво, на яких "оснаваніях" туди приїхали сотні інших політиків? А Цукерберг?))

+Quote Post
KreatoR
повідомлення Feb 18 2020, 08:09
Повідомлення #88558

Тусовщик

Цитата(Robert Pires @ Feb 18 2020, 01:30) *
Цікаво, на яких "оснаваніях" туди приїхали сотні інших політиків? А Цукерберг?))

Аби не Вальцман, бо Вальцман - це людина, яку люто ненавидять ВСІ (ВСІ люди планети!!! він - найгірший з людей).
crazy.gif

+Quote Post
Мехи
повідомлення Feb 18 2020, 10:11
Повідомлення #88559

Беличанский алкотрэшер

З: Украина. Киев. Беличи.
Користувач №: 14 572
Facebook

Пост Мендель (снизу) и топовый комент (сверху), полностью отражающий грибок в мозгах вальцманоненавистников.

Приєднаний файл  DELETE.jpg ( 193.48Кб ) Кількість викачувань: 2

Одна надежда - если Зеля так хочет быть во всём лучше Порошенко, то рано или поздно ему прийдётся упороться в армию-мову-веру lol.gif

+Quote Post
KreatoR
повідомлення Feb 18 2020, 10:25
Повідомлення #88560

Тусовщик

Цитата(Мехи @ Feb 18 2020, 10:11) *
Пост Мендель (снизу) и топовый комент (сверху), полностью отражающий грибок в мозгах вальцманоненавистников. Одна надежда - если Зеля так хочет быть во всём лучше Порошенко, то рано или поздно ему прийдётся упороться в армию-мову-веру lol.gif

ну в армию уже начинает, хотя, наверное, он как всегда будет борцуном на словах (собсно то, что бм умеет).

+Quote Post

2976 Сторінки V  « < 2950 2951 2952 2953 2954 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 Користувачів переглядають дану тему (4 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
1 Користувачів: Brutalsam

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 5th April 2020 - 03:44
HotLog