Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> METALLICA - WorldWired Tour 2017-18
Vadim
повідомлення Oct 6 2016, 22:18
Повідомлення #61


metalheads travel
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.5.2009
З: Lemberg
Користувач №: 29 939




METALLICA
WorldWired Tour 2017-2018

ОРГАНИЗОВЫВАЕТСЯ ПОЕЗДКА ИЗ УКРАИНЫ В БУДАПЕШТ 5.04.18
4.04 - выезд из Киева в Ужгород поездом.
5.04 - выезд из Ужгорода в Будапешт, поселение в отель, концерт.
6.04 - свободное время в Будапеште.
7.04 - выезд из Будапешта в Ужгород. Выезд из Ужгорода в Киев поездом.
8.04 - прибытие в Киев
Все вопросы направляйте на почту metaltravel@ukr.net


THE WORLDWIRED TOUR EUROPE

Sep 4, 2017 Amsterdam, Netherlands Ziggo Dome
Sep 6, 2017 Amsterdam, Netherlands Ziggo Dome
Sep 8, 2017 Paris, France AccorHotels Arena
Sep 10, 2017 Paris, France AccorHotels Arena
Sep 12, 2017 Lyon, France Halle Tony Garnier
Sep 14, 2017 Cologne, Germany Lanxess Arena
Sep 16, 2017 Cologne, Germany Lanxess Arena
Oct 22, 2017 London, UK The O2 Arena
Oct 24, 2017 London, UK The O2 Arena
Oct 26, 2017 Glasgow, UK The SSE Hydro
Oct 28, 2017 Manchester, UK Manchester Arena
Oct 30, 2017 Birmingham, UK Genting Arena
Nov 1, 2017 Antwerp, Belgium Sportpaleis
Nov 3, 2017 Antwerp, Belgium Sportpaleis
Feb 1, 2018 Lisbon, Portugal MEO Arena
Feb 3, 2018 Madrid, Spain Wizink Center
Feb 5, 2018 Madrid, Spain Wizink Center
Feb 7, 2018 Barcelona, Spain Palau Sant Jordi
Feb 10, 2018 Turin, Italy Pala Alpitour
Feb 12, 2018 Bologna, Italy Unipol Arena
Feb 14, 2018 Bologna, Italy Unipol Arena
Feb 16, 2018 Mannheim, Germany SAP Arena
Mar 27, 2018 Herning, Denmark Jyske Bank Boxen
Mar 29, 2018 Hamburg, Germany Barclaycard Arena
Mar 31, 2018 Vienna, Austria Wiener Stadthalle
Apr 2, 2018 Prague, Czech Republic O2 Arena
Apr 5, 2018 Budapest, Hungary Sports Arena
Apr 7, 2018 Stuttgart, Germany Schleyerhalle
Apr 9, 2018 Stuttgart, Germany Schleyerhalle
Apr 11, 2018 Geneva, Switzerland Palexpo
Apr 26, 2018 Munich, Germany Olympiahalle
Apr 28, 2018 Krakow, Poland Tauron Arena
Apr 30, 2018 Leipzig, Germany Leipzig Arena
May 2, 2018 Oslo, Norway Telenor Arena
May 5, 2018 Stockholm, Sweden Ericsson Globe
May 7, 2018 Stockholm, Sweden Ericsson Globe
May 9, 2018 Helsinki, Finland Hartwall Arena
May 11, 2018 Helsinki, Finland Hartwall Arena




Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
13 Сторінки V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Відповідей
Vadim
повідомлення Oct 25 2016, 00:13
Повідомлення #62


metalheads travel
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.5.2009
З: Lemberg
Користувач №: 29 939




Цитата(Satarialist @ Oct 24 2016, 22:50) *
зная любовь наших оргов поднимать цены на билеты раз 2-3 недели, то пока кто-то 200 баксов накопит, билет может стать 400. Короче, на данный момент я *Не Верю*.

Цитата(Мехи @ Oct 24 2016, 23:52) *
Слышал такое в контексте сольника, не один раз.
В следующий раз буду слухи под роспись собирать, конечно же crazy.gif Я про организацию Мейденов вообще никакой конкретики не писал, попустись upset.gif Ну да, Металлика это ж ниибацца митол и андерграунд stol.gif
Самый блеать трушный! Ну вот все трушные и пришли в 1999-м. Сколько их было? Без привлечения "широкой аудитории" собрать больше 5-10 тыс. не получится. Ядром посещения на Раммштайне, РХЧП, Захиде и ФМ были отнюдь не металлисты, молодые ли старые. И хватит грубить всем подряд уже poke2.gif

грублю только лично тебе как спецу всех тем на фроне poke2.gif и в гонорарах я вижу ты ахрененный спец...
Мехи, не обижайся, но твои ответы ниочем. И примеры ниочем.
Ты пример привел мейдена и литвы, я знаю на 100% что там гиг был не за гонорар. если для тебя это грубость извини beer.gif
а вообще... советую тебе общаться с оргами, которые знаю что где по чем и куда. тогда ты поймешь многое. наверное.
а пока это все бла бла бла.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Фрез
повідомлення Oct 25 2016, 08:25
Повідомлення #63


Постоялец
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 9.1.2008
З: Херсон
Користувач №: 15 843
Группа: Бурзум





про лям гонорару Метлі інфу дав сам орг, який планує проводити цей концерт.

навіть якщо середня ціна квитка буде 50 баксів, то чисто гонорар окупиться при 20 000 рил, що є достатньо реальним. а середня ціна квитка буде куди більша, ніж 50 баків.

ну а інші затрати можна окупити за рахунок спонсорів. всі прекрасно знають що в тій же рашці сольники Метли часто проходять під егідою різних крутих спонсорів типу туборга.
думаю що і у нас орг таке тримає в голові.
на тих гігах Метли на яких я був в рф, більшість відвідувачів була далеко не металхедами, тому не здивуюсь, якщо на Олімпійський спокійно тисяч 30-40 збереться (якщо це таки відбудеться).
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 25 2016, 09:41
Повідомлення #64


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572
Группа: Атеїсти Київського Патріархату
Facebook





Цитата(Vadim @ Oct 25 2016, 00:13) *
грублю только лично тебе как спецу всех тем на фроне poke2.gif и в гонорарах я вижу ты ахрененный спец...
Мехи, не обижайся, но твои ответы ниочем. И примеры ниочем.
Ты пример привел мейдена и литвы, я знаю на 100% что там гиг был не за гонорар. если для тебя это грубость извини beer.gif
а вообще... советую тебе общаться с оргами, которые знаю что где по чем и куда. тогда ты поймешь многое. наверное.
а пока это все бла бла бла.

Про лям гонорара Мейденов ты мне говорил сам пару лет назад, есичё hi.gif
А сумма дял Метлы озвучена в вышеуказанном интервью, поэтому и обсуждение идёт. see.gif

А пример Литвы я привёл сугубо для калькуляцию полученного оргами дохода - кто бы этими оргами не был, хоть литовцы, хоть Мейдены, хоть римский Папа. Просто подсчёт полученных денег и nothing more.

Цитата(Фрез @ Oct 25 2016, 08:25) *
на тих гігах Метли на яких я був в рф, більшість відвідувачів була далеко не металхедами

Это именно то, что я пытаюсь донести до Вадима beer.gif
ЦА таких гигов (как минимум у нас) не может ориентироваться на "металистов" онли. Максимум для металистов это 3-5 тыс. людей у нас, что доказано ГлиСтами, Пророком и канцем Слеер+Мегадез.





Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Nevermind
повідомлення Oct 25 2016, 09:42
Повідомлення #65


Тусовщик
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 24.7.2009
З: dp
Користувач №: 30 758





Я вот тоже не раз слышал про единичку с шестью нулями в контексте гонорара Металлики - имхо, Мехи всё правильно говорит. Для кучи народа, не являющихся особыми фанатами именно Металлики, шаровый Сплин вполне себе привлекательнее Метлы за кучу денег.

По сабжу - пока не появится инфа на оф.сайте - не поверю.
В 2009 были уже подобные слухи... даже дату называли, 31 мая.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Фрез
повідомлення Oct 25 2016, 09:55
Повідомлення #66


Постоялец
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 9.1.2008
З: Херсон
Користувач №: 15 843
Группа: Бурзум






Это именно то, что я пытаюсь донести до Вадима beer.gif
ЦА таких гигов (как минимум у нас) не может ориентироваться на "металистов" онли. Максимум для металистов это 3-5 тыс. людей у нас, что доказано ГлиСтами, Пророком и канцем Слеер+Мегадез.
[/quote]

і Метла мабуть єдина така в світі. В свій час такими ще були Ганзи. Це штучні групи, на які тільки через ім'я йдуть навіть далекі від їх музики люди. Тому стандартні правила у випадку із Металікою не працюють. Особливо в таких диких країнах, як наша.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 25 2016, 10:09
Повідомлення #67


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572
Группа: Атеїсти Київського Патріархату
Facebook





Цитата(Фрез @ Oct 25 2016, 09:55) *
і Метла мабуть єдина така в світі. В свій час такими ще були Ганзи. Це штучні групи, на які тільки через ім'я йдуть навіть далекі від їх музики люди. Тому стандартні правила у випадку із Металікою не працюють. Особливо в таких диких країнах, як наша.

Да куда там одна. Те же Scorpions туда же. Да и на AC/DC, если бы их привезли, пошли бы многие далёкие от рока/метала, ИМХО.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Фрез
повідомлення Oct 25 2016, 10:22
Повідомлення #68


Постоялец
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 9.1.2008
З: Херсон
Користувач №: 15 843
Группа: Бурзум





Цитата(Мехи @ Oct 25 2016, 10:09) *
Да куда там одна. Те же Scorpions туда же. Да и на AC/DC, если бы их привезли, пошли бы многие далёкие от рока/метала, ИМХО.

Із Скорпами трохи погоджусь, хоча вони стали збирати багато людей тільки коли перейшли на сопливі медляки, та і не зберуть вони при однаковій ціні стільки, скільки Метла, це різні рівні. АС/ДС в Україні навряд котуються як група, на яку підуть далекі від метала люди. Я, таких людей не знаю. На Метлу ж поїду я із дружиною і майже всі мої друзі, які навіть на безкоштовні метал-концерти не пішли б.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
zharkosha
повідомлення Oct 25 2016, 10:55
Повідомлення #69


Хохлопитек
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 11.4.2005
З: Киев
Користувач №: 1 640





http://strana.ua/news/37434-za-koncert-na-...a-dollarov.html

новость типа тех что была
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 25 2016, 11:11
Повідомлення #70


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572
Группа: Атеїсти Київського Патріархату
Facebook





Главный вопрос - ху из этот Виктор Распутный?
Гугл находит, что чувак с подобным именем - "генеральный директор компании Build and Live Development"
Есть его статьи по поводу строительства.

Причём тут он к организации каких-либо концертов - непонятно.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Vadim
повідомлення Oct 25 2016, 11:24
Повідомлення #71


metalheads travel
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.5.2009
З: Lemberg
Користувач №: 29 939




Ладно, я вижу не докажу никому ни за гонорары ни за посещаемость)
Если сплин отбивает посещение гига метлв - тогда точно везти ничего не надо)) (фест был запланирован задолго до объявления шарового концерта)
Насчет гонорара, вы математики забыли, что кроме гонорара есть налоги, забыли про райдер, бытовой и технический и тд.
Москвичи пару лет назад писали что у метлы только кейтеринг потянул на 150 тысяч...

зы: Мехи, дядька, я тебе последний раз повторяю, гонорары там и гонорары здесь - абсолютно разные вещи.
маленький пример: когда у нас были арч енеми, они требовали напрмер отель 4*, а на металдейз они жили в соседней с нами комнате degenerat.gif
зы2: и разница между мейденами и метлой в том, что мейден везут все своё, даже кейтеринг, а метла не визет ничего. smoke.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Фрез
повідомлення Oct 25 2016, 11:39
Повідомлення #72


Постоялец
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 9.1.2008
З: Херсон
Користувач №: 15 843
Группа: Бурзум





Цитата(Vadim @ Oct 25 2016, 11:24) *
Насчет гонорара, вы математики забыли, что кроме гонорара есть налоги, забыли про райдер, бытовой и технический и тд.
Москвичи пару лет назад писали что у метлы только кейтеринг потянул на 150 тысяч...


хз, хто забув, а я написав як раз, що квитками можна відбити гонорар, навіть при середній відвідувальності і середніх цінах, а на все інше потрібно шукати спонсорів. я думаю орг це прекрасно розуміє. і звичайно будь яка розсудлива людина розуміє, що гонорар це ще далеко не всі видатки.


на рахунок орга, можу сказати що покопавшись в інеті нарив інфу що він якийсь промоутер/конферансьє/девелопер. начебто і з досвідом в справі організації заходів, але масштаб у нього занизький для Метли. Якщо він хоче реальну справу замутити, а не просто попіаритись, то однозначно за ним стоїть якийсь спонсор.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Vadim
повідомлення Oct 25 2016, 11:44
Повідомлення #73


metalheads travel
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.5.2009
З: Lemberg
Користувач №: 29 939




Цитата(Фрез @ Oct 25 2016, 11:39) *
хз, хто забув, а я написав як раз, що квитками можна відбити гонорар, навіть при середній відвідувальності і середніх цінах, а на все інше потрібно шукати спонсорів. я думаю орг це прекрасно розуміє. і звичайно будь яка розсудлива людина розуміє, що гонорар це ще далеко не всі видатки.
на рахунок орга, можу сказати що покопавшись в інеті нарив інфу що він якийсь промоутер/конферансьє/девелопер. начебто і з досвідом в справі організації заходів, але масштаб у нього занизький для Метли. Якщо він хоче реальну справу замутити, а не просто попіаритись, то однозначно за ним стоїть якийсь спонсор.

так вот, кроме гонорара есть еще налоги и бюджет концерта. и об этом все знают) но только не Мехи и не ты))
за спонсоров даже говорить не буду)) просто смешно)) какой спонсор даст минимум 500 тысяч евро?.... даже ахметов и беня не поведутся))
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 25 2016, 11:55
Повідомлення #74


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572
Группа: Атеїсти Київського Патріархату
Facebook





Моя калькуляция для 25 тыс при 100$ за билет даёт 2,5 млн дол., для 20 тыс. 2 млн дол.
Если организация концерта вместе с налогами и райдером стоит миллион баксов - то понятно, что никто это не будет делать. Никогда. Но я не верю.

Ну и если делать такой концерт, рассчитывая (уж неважно - объективно или наивно) меньше, чем на 20-30 тыс зрителей - то надо быть реально странной личностью cranky.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Vadim
повідомлення Oct 25 2016, 12:14
Повідомлення #75


metalheads travel
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.5.2009
З: Lemberg
Користувач №: 29 939




Цитата(Мехи @ Oct 25 2016, 11:55) *
Моя калькуляция для 25 тыс при 100$ за билет даёт 2,5 млн дол., для 20 тыс. 2 млн дол.
Если организация концерта вместе с налогами и райдером стоит миллион баксов - то понятно, что никто это не будет делать. Никогда. Но я не верю. Ну и если делать такой концерт, рассчитывая (уж неважно - объективно или наивно) меньше, чем на 20-30 тыс зрителей - то надо быть реально странной личностью cranky.gif

только НСК при расчете от 40 тысяч при цене от 50 евро до 100. и я не верю в такую кассу.
у нас орги боятся везти Nickelbаck, который я думаю отобьет кассу, и мейден побоялись, а тут метла... с их запросами...
разве что пинчук может психануть и вбросить... бесплатно привезти как макартни) но все равно не верю. сейчас за такое быстро возьмут за яйца, и любого спонсора возьмут за яйца, в наше время вкидывать лишние деньги на концертики... нехерасебе degenerat.gif
посмотрим smile.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Satarialist
повідомлення Oct 25 2016, 12:20
Повідомлення #76


Поп поэт-андрогин (с)
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 30.4.2017
З: Киев
Користувач №: 3 170





Только я один не верю в 20к людей готовых отдать две шутки грн за билет? Не, я понимаю что будут и дешевле и дороже, но например я сразу выложить столько не могу (ну или могу но потом буду жрать мивину). А про "накопить за два года" я вчера писал, можно, но если цены поднимать не будут. (в этом случае схема Ленина с билетами в кредит выглядит не так и бредово).
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Фрез
повідомлення Oct 25 2016, 12:36
Повідомлення #77


Постоялец
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 9.1.2008
З: Херсон
Користувач №: 15 843
Группа: Бурзум





Цитата(Vadim @ Oct 25 2016, 12:14) *
только НСК при расчете от 40 тысяч при цене от 50 евро до 100. и я не верю в такую кассу.
у нас орги боятся везти Nickelbаck, который я думаю отобьет кассу, и мейден побоялись, а тут метла... с их запросами...
разве что пинчук может психануть и вбросить... бесплатно привезти как макартни) но все равно не верю. сейчас за такое быстро возьмут за яйца, и любого спонсора возьмут за яйца, в наше время вкидывать лишние деньги на концертики... нехерасебе degenerat.gif
посмотрим smile.gif

у нас в одному із найбідніших міст країни - Херсоні, знайшлись спонсори, які оплатили гонорар в 3 млн грн ОЕ для безкоштовного концерту. Так, це не 1 млн баксів, але і Херсон не Київ, для нашого міста вивалити 3 млн грн просто так (квитків не було, продажу хавкиі бухла спонсорського не було), без жодного навару це вагомий крок. Так що я б не став казати, що за спонсорство концертів беруть за яйця.
і чому можна не вірити в 40 тисяч на Метлу (хоча за 50-100 евро вистачить і 25-30 тисяч), якщо Перці зібрали 35 штук?

Цитата(Satarialist @ Oct 25 2016, 12:20) *
Только я один не верю в 20к людей готовых отдать две шутки грн за билет? Не, я понимаю что будут и дешевле и дороже, но например я сразу выложить столько не могу (ну или могу но потом буду жрать мивину). А про "накопить за два года" я вчера писал, можно, но если цены поднимать не будут. (в этом случае схема Ленина с билетами в кредит выглядит не так и бредово).


100 баксів відкласти навіть студенту за рік не проблема. головне купити саме бакси і кинути іх під матрас. а не тримати в гривні.
я, будучи студентом, 300 баксів на подорож в москоу на Метлу зібрав в свій час за пів-року.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Satarialist
повідомлення Oct 25 2016, 12:40
Повідомлення #78


Поп поэт-андрогин (с)
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 30.4.2017
З: Киев
Користувач №: 3 170





Цитата(Фрез @ Oct 25 2016, 12:36) *
100 баксів відкласти навіть студенту за рік не проблема. головне купити саме бакси і кинути іх під матрас. а не тримати в гривні.
я, будучи студентом, 300 баксів на подорож в москоу на Метлу зібрав в свій час за пів-року.

я не кажу проблема чи ні. я кажу що не вірю в таку кількість охочих викласти/відкладати таку суму за квиток.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Мехи
повідомлення Oct 25 2016, 12:41
Повідомлення #79


Біличанський алкотрешер
*****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 4.12.2007
З: Україна. Київ. Біличі
Користувач №: 14 572
Группа: Атеїсти Київського Патріархату
Facebook





Ну 30к на РХЧП же собралось, там 1000+ вроде было же?
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Satarialist
повідомлення Oct 25 2016, 12:55
Повідомлення #80


Поп поэт-андрогин (с)
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 30.4.2017
З: Киев
Користувач №: 3 170





Цитата(Мехи @ Oct 25 2016, 12:41) *
Ну 30к на РХЧП же собралось, там 1000+ вроде было же?

30к на более попсовой группе, с ценами в 2 раза меньше чем вангуют тут. а Мадонна не собрала. Так шо как-то сравнивать не очень коректно(
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Vadim
повідомлення Oct 25 2016, 12:56
Повідомлення #81


metalheads travel
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.5.2009
З: Lemberg
Користувач №: 29 939




Цитата(Фрез @ Oct 25 2016, 12:36) *
у нас в одному із найбідніших міст країни - Херсоні, знайшлись спонсори, які оплатили гонорар в 3 млн грн ОЕ для безкоштовного концерту. Так, це не 1 млн баксів, але і Херсон не Київ, для нашого міста вивалити 3 млн грн просто так (квитків не було, продажу хавкиі бухла спонсорського не було), без жодного навару це вагомий крок. Так що я б не став казати, що за спонсорство концертів беруть за яйця.
і чому можна не вірити в 40 тисяч на Метлу (хоча за 50-100 евро вистачить і 25-30 тисяч), якщо Перці зібрали 35 штук? 100 баксів відкласти навіть студенту за рік не проблема. головне купити саме бакси і кинути іх під матрас. а не тримати в гривні.
я, будучи студентом, 300 баксів на подорож в москоу на Метлу зібрав в свій час за пів-року.

не ВЫСТАЧИТЬ! читай выше я все описал.
ты уже день города ровняешь с гигом метлы lol.gif хватит уже degenerat.gif

ОЕ украинская группа, и там не нужно платить двойной налог, и тем более налог до 50% от гонорара. я знаю что такое день города, учавствовал, и у нас тоже, в одном из самых маленьких городов украины на день города были ОЕ. Я знаю сколько стоят ОЕ. А самое главное, день города - это муниципальное мероприятие спонсоры ничего не теряют, а даже выигрывают.

зы: в гонорар ОЕ на день города в Херсоне в 100 тысяч евро я не верю... хотя, как говорил Остап Бендер "на мой век лохов хватит" (с)

Цитата(Мехи @ Oct 25 2016, 12:41) *
Ну 30к на РХЧП же собралось, там 1000+ вроде было же?

Дружище, там не только РХЧП были smoke.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Satarialist
повідомлення Oct 25 2016, 13:03
Повідомлення #82


Поп поэт-андрогин (с)
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 30.4.2017
З: Киев
Користувач №: 3 170





а к этой всей радости (налоги, площадка, райдер и тд) еще рекламу нужно нехилую провести.
Опять таки сравнение с рхчп - в первый их приезд (на счет второго не знаю) на сцене аппарата было меньше, чем на гигах в Бинго бывает. У ментлы ж не будет стоять два комбаря.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Vadim
повідомлення Oct 25 2016, 13:07
Повідомлення #83


metalheads travel
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.5.2009
З: Lemberg
Користувач №: 29 939




Цитата(Satarialist @ Oct 25 2016, 13:03) *
а к этой всей радости (налоги, площадка, райдер и тд) еще рекламу нужно нехилую провести.
Опять таки сравнение с рхчп - в первый их приезд (на счет второго не знаю) на сцене аппарата было меньше, чем на гигах в Бинго бывает. У ментлы ж не будет стоять два комбаря.

я уверен что весь бюджет будет тянуть до 3х а то и более. не окупится это дело никогда.
поэтому, считаю дальнейшую дискуссию бесполезной) ну а мечтатели могут мечтать дальше degenerat.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Satarialist
повідомлення Oct 25 2016, 13:10
Повідомлення #84


Поп поэт-андрогин (с)
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 30.4.2017
З: Киев
Користувач №: 3 170





Цитата(Vadim @ Oct 25 2016, 13:07) *
я уверен что весь бюджет будет тянуть до 3х а то и более. не окупится это дело никогда.

согласен. Математику которая опирается только на три параметра: гонорар, цена билет, колличество, не понимаю, так как есть еще десятки неизвестных, которые в сумме могут превышать гонорар в пару раз.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Фрез
повідомлення Oct 25 2016, 13:26
Повідомлення #85


Постоялец
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 9.1.2008
З: Херсон
Користувач №: 15 843
Группа: Бурзум





Цитата(Vadim @ Oct 25 2016, 12:56) *
не ВЫСТАЧИТЬ! читай выше я все описал.
ты уже день города ровняешь с гигом метлы lol.gif хватит уже degenerat.gif ОЕ украинская группа, и там не нужно платить двойной налог, и тем более налог до 50% от гонорара. я знаю что такое день города, учавствовал, и у нас тоже, в одном из самых маленьких городов украины на день города были ОЕ. Я знаю сколько стоят ОЕ. А самое главное, день города - это муниципальное мероприятие спонсоры ничего не теряют, а даже выигрывают. зы: в гонорар ОЕ на день города в Херсоне в 100 тысяч евро я не верю... хотя, как говорил Остап Бендер "на мой век лохов хватит" (с)
Дружище, там не только РХЧП были smoke.gif

я не рівняю ці концерти, а відповідаю на ваші слова, за якими начебто зараз спонсорів немає. я достовірно знаю що чисто гонорар ОЕ був 3 млн. частину його оплатили спонсори пов'язані із ригоаналами. частину інші спонсори. і ці спонсори нічого не заробили, тільки один із них був офіційно опублікований.
я пишу це для того, щоб довести що в Україні навіть зараз є люди, які із різних причин готові вивалити і по 100 штук євро на концерт.
якщо ж в Київі залучити хоча б одну пивоварню чи інший алкогольний бренд, плюс продажа хавки і бухла то це значно полегшить ситуацію.

Цитата(Vadim @ Oct 25 2016, 13:07) *
я уверен что весь бюджет будет тянуть до 3х а то и более. не окупится это дело никогда.
поэтому, считаю дальнейшую дискуссию бесполезной) ну а мечтатели могут мечтать дальше degenerat.gif

тобто в раші, де рівень видатків на концерт Метли (я маю на увазі все: гонорар, податки, райдер, організація) приблизно такий же як у нас, їх концерт кожен рік окупається, а у нас раз на 20 років ні?

ті ж Перці в москоу зібрали людей набагато менше, ніж збирає там Метла. При тому, що Перці в раші були тільки 2й раз. рівень популярності цих груп в рф і у нас приблизно схожий. Тому можна зробити висновок що і у нас Метла збере набагато більше, ніж Перці.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Satarialist
повідомлення Oct 25 2016, 13:31
Повідомлення #86


Поп поэт-андрогин (с)
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 30.4.2017
З: Киев
Користувач №: 3 170





Цитата(Фрез @ Oct 25 2016, 13:26) *
тобто в раші, де рівень видатків на концерт Метли (я маю на увазі все: гонорар, податки, райдер, організація) приблизно такий же як у нас, їх концерт кожен рік окупається, а у нас раз на 20 років ні?

ні. теми інших концертів, і кількість людей які приходять на них у нас і в росії легко це доводять.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Vadim
повідомлення Oct 25 2016, 13:35
Повідомлення #87


metalheads travel
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.5.2009
З: Lemberg
Користувач №: 29 939




москву с киевом ровнять это конечно 1_facepalm.gif
на дне города Херсон и спонсорами регионалами закончим degenerat.gif lol.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
d_rocker
повідомлення Oct 25 2016, 13:39
Повідомлення #88


Тусовщик
***

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 24.7.2006
Користувач №: 3 527





читаю...сплошные перлы....

ждем остальные европейские даты. Уверен на 95%, что Киева не будет, а если и будет, то вряд ли от Распутного.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Фрез
повідомлення Oct 25 2016, 13:45
Повідомлення #89


Постоялец
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 9.1.2008
З: Херсон
Користувач №: 15 843
Группа: Бурзум





Цитата(Vadim @ Oct 25 2016, 13:35) *
москву с киевом ровнять это конечно 1_facepalm.gif
на дне города Херсон и спонсорами регионалами закончим degenerat.gif lol.gif


кароч таки є спонсори в Україні, і яйця їм ніхто не затискає. я думаю на цьому треба закінчувати.

ну і ще додам, що на Перцях в Київі було приблизно 35-40 тищ, в москоу - біля 50-55. І там і тут, вони були в 2й раз. Якщо зважати на населення столиць і країн, то результати можна сміливо рівняти.

Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Vadim
повідомлення Oct 25 2016, 13:46
Повідомлення #90


metalheads travel
****

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 27.5.2009
З: Lemberg
Користувач №: 29 939




Цитата(Фрез @ Oct 25 2016, 13:45) *
кароч таки є спонсори в Україні, і яйця їм ніхто не затискає. я думаю на цьому треба закінчувати. ну і ще додам, що на Перцях в Київі було приблизно 35-40 тищ, в москоу - біля 50-55. І там і тут, вони були в 2й раз. Якщо зважати на населення столиць і країн, то результати можна сміливо рівняти.

отлично! ждем метлу в Херсоне на дне города 2017... или 2018... или... lol.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post
Фрез
повідомлення Oct 25 2016, 13:51
Повідомлення #91


Постоялец
**

Група: Участники
Повідомлень:
З нами з: 9.1.2008
З: Херсон
Користувач №: 15 843
Группа: Бурзум





Цитата(Vadim @ Oct 25 2016, 13:46) *
отлично! ждем метлу в Херсоне на дне города 2017... или 2018... или... lol.gif

після халявних концертів Маккартні і Квін я в нашій країні вже ні чому не здивуюсь.
Вернуться в начало страницы
 
+Quote Post

13 Сторінки V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 19th April 2024 - 23:02
HotLog