Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

2952 Сторінки V  « < 2950 2951 2952  
Reply to this topicStart new topic
> Гутаренья про выборы, зраду зрадную и дела государственные
Carcass666
повідомлення Вчора, 00:46
Повідомлення #88531

Постоялец
**

Група: Участники
З: Киев
Користувач №: 22 497

lol.gif lol.gif
Цитата
Офис Президента Украины подаёт иск против программы "Схемы" с требованием опровергнуть сообщение о якобы встрече Владимира Зеленского с Секретарём Совбеза РФ Николаем Патрушевым в Омане
Вернуться в начало страницы

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Вчора, 12:40
Повідомлення #88532

К.К.Михельсон

Користувач №: 1 143

Цитата(Carcass666 @ Feb 15 2020, 23:46) *
lol.gif lol.gif

В подачі судового позову нема, загалом, нічого смішного. Ібо нєхуй! crazy.gif

Інша справа, що Зельцман подає в суд на "Схеми", на яких, свого часу, і виїхав. Тоді були хороші, зараз вони вже погані.

До речі, як на твою думку: "Схеми" - це те, що варто довіри чи ні?

Цитата(scipion @ Feb 14 2020, 23:22) *
Гройсман снялся в пользу вальцмана degenerat.gif п.с. так где же список лучших из кандидатов? upset.gif

Ну то й що, що знявся? Все одно вважаю, що з Гройсмана був би през кращий, ніж з Вальцмана або Зельца.

А список... А чи є в ньому сенс? Все одно, тут у кожного є свій список, який влаштовує його власне его smile.gif

+Quote Post
scipion
повідомлення Вчора, 14:57
Повідомлення #88533

Завсегдатай

Користувач №: 41 102
Facebook
Вконтакте

Цитата(Hellbomb @ Feb 16 2020, 11:40) *
Ну то й що, що знявся? Все одно вважаю, що з Гройсмана був би през кращий, ніж з Вальцмана або Зельца. А список... А чи є в ньому сенс? Все одно, тут у кожного є свій список, який влаштовує його власне его smile.gif

т.е. список не увидим? ты ж сам начал полемику, а теперь съезжаешь upset.gif

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Вчора, 16:42
Повідомлення #88534

К.К.Михельсон

Цитата(scipion @ Feb 16 2020, 13:57) *
т.е. список не увидим?

ты ж сам начал полемику, а теперь съезжаешь upset.gif

Я почав полеміку, але ніякого списку я не обіцяв. Це ж тобі зажадалося від мене списку. Хоча б за межами першої десятки.

Гриценко, Смішко, Кошулинський. Навіть попри участь у "Сволоті" Кошулинський, на мою думку, був би (так само як і Гройсман) кращим кандидатом, ніж Моніка і Вальцман. Можливо, ще Безсмертний.

Балашов мені не подобається. Він дуже багато недоговорює.

Цитата(Exorcist @ Feb 15 2020, 22:15) *
Ви зробили це разом, довбойоби.

Зеленський знову виграв би президентські вибори в Україні – результати опитування
Якби вибори президента України проводили в лютому, за чинного главу держави Володимира Зеленського проголосували б 38,4% громадян, опитаних центром SOCIS. П'ятому президенту Петрові Порошенку віддають перевагу 9,6%.

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/-zel...ja-1487049.html

+Quote Post
Exorcist
повідомлення Вчора, 16:51
Повідомлення #88535

Постоялец
**

Користувач №: 30 666

Цитата(Hellbomb @ Feb 16 2020, 15:42) *
Якби вибори президента України проводили в лютому, за чинного главу держави Володимира Зеленського проголосували б 38,4% громадян, опитаних центром SOCIS. П'ятому президенту Петрові Порошенку віддають перевагу 9,6%. Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/-zel...ja-1487049.html

Це говорить лише про те, що довбойоби лишились довбойобами.

+Quote Post
Brutalsam
повідомлення Вчора, 18:55
Повідомлення #88536

Тусовщик

Користувач №: 3 244

Цитата(Exorcist @ Feb 16 2020, 16:51) *
Це говорить лише про те, що довбойоби лишились довбойобами.

Отсюда вывод. Что бы "нормальному президенту" прийти ко власти ему надо нещадно пиздеть в предвыборной кампании. Но разве может популист быть "нормальным президентом"?

+Quote Post
Defleshed
повідомлення Вчора, 20:36
Повідомлення #88537

Тусовщик

Користувач №: 17 602

Напомню: смысл выборов 2019 года был не в выборе "нормального президента". Смысл выборов был в невыборе вальцмана.

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Вчора, 22:38
Повідомлення #88538

К.К.Михельсон

Цитата(Defleshed @ Feb 16 2020, 19:36) *
Напомню: смысл выборов 2019 года был не в выборе "нормального президента". Смысл выборов был в невыборе вальцмана.

Ото ж бачиш, до чого Вальцман довів нарід. Цей нарід у 2014 вибрав наймудрішого президента в історії країни, а вже через 5 років потому радо кинувся на пустишку. degenerat.gif

+Quote Post
_flame_
повідомлення Вчора, 23:36
Повідомлення #88539

Авторитет

Користувач №: 28 307

Цитата(Hellbomb @ Feb 16 2020, 21:38) *
Ото ж бачиш, до чого Вальцман довів нарід. Цей нарід у 2014 вибрав наймудрішого президента в історії країни, а вже через 5 років потому радо кинувся на пустишку. degenerat.gif

Тем не менее рейтинг Пети со времён выборов 2019 не изменился, а рейтинг клоуна упал на 13%. lol.gif

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Вчора, 23:50
Повідомлення #88540

К.К.Михельсон

Цитата(_flame_ @ Feb 16 2020, 22:36) *
Тем не менее рейтинг Пети со времён выборов 2019 не изменился

З чого б йому особливо змінюватися? 8-9 відсотків вірних пажів у нього було і є, і я навіть не знаю, яке дніще має упороти Петро, щоб його рейтинг упав нижче 8. Нема чому тобі радіти. От якби рейтинг Петра виріс помітно - то була б інша справа.

Цитата(_flame_ @ Feb 16 2020, 22:36) *
а рейтинг клоуна упал на 13%. lol.gif

Якщо буде тупити - то і далі падатиме. Можливо, йому навіть вдасться побити антирекорд Ющенка (цього не вдалося поки що навіть Вальцману). degenerat.gif

+Quote Post
Exorcist
повідомлення Сьогодні, 00:06
Повідомлення #88541

Постоялец
**

Цитата(Defleshed @ Feb 16 2020, 19:36) *

Смысл был в том, чтобы мудрый нарид насрал себе же в штаны назло врагам. Что мудрый нарид и сделал. Жаль только, что мудрый нарид не лечится и выводов не делает.

+Quote Post
Hellbomb
повідомлення Сьогодні, 00:26
Повідомлення #88542

К.К.Михельсон

Цитата(Exorcist @ Feb 16 2020, 23:06) *
Жаль только, что мудрый нарид не лечится и выводов не делает.

Це точно. Спроби піарити Марусю Звіройоп та інше лайно - не найкращий спосіб підвищити рейтинг Пороха. degbeer.gif

+Quote Post
Velzevul@666
повідомлення Сьогодні, 00:51
Повідомлення #88543

Авторитет

Користувач №: 3 163
Вконтакте

Цитата
Міністр оборони публічно заявив, що АУДИТ НЕ ВИЯВИВ КОРУПЦІЇ в закупівлях по «справі Свинарчука/Гладковського»: отже, весь передвиборчий скандал був чистою дискредитацією політичного суперника.

Міністр оборони Андрій Загороднюк 13 лютого публічно, в ефірі в Сергія Іванова, визнав, що закупівлі Міністерства оборони (т.зв. «справа Гладковського») не були корупційними.
Загороднюк їх назвав «ризикованими», але не корупційними, що підтвердив аудит:
«Я зараз дуже обережно буду... Я посадова особа, мені треба говорити юридично правильно. Є ризики. Я не хочу... Тобто, суд буде вирішувати чи там правоохоронні органи й далі суд будуть вирішувати, чи була там корупція чи ні. Ми можемо робити лише оцінку. Але з точки зору ризиків закупівля озброєння і військової техніки – це був однозначно ризик. [Що вся закупівля була корупційною] - ні, так не можна сказати. Ні, АБСОЛЮТНО ТАК НЕ МОЖНА СКАЗАТИ. Тому що є такі думки, але коли от їх доведуть в судовому порядку – тоді ми можемо так говорити. Ні, ДАНІ АУДИТУ ЦЬОГО НЕ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ. Але то шо це дуже... надзвичайно ризикована взагалі зона роботи міністерства і все інше – це так. ...Ризики високі».

pray.gif lol.gif
Ну как бы и всё...

Лошки ебаные.

+Quote Post
Exorcist
повідомлення Сьогодні, 01:27
Повідомлення #88544

Постоялец
**

Цитата(Hellbomb @ Feb 16 2020, 23:26) *
Це точно. Спроби піарити Марусю Звіройоп та інше лайно - не найкращий спосіб підвищити рейтинг Пороха. degbeer.gif

Ти натякаєш, що єбанута зелена команда навмисне піарить Марусю Звіробій, щоб вплинути на рейтинг Пороха? Я бачу, що ти ще той фантазер napalm.gif

+Quote Post

2952 Сторінки V  « < 2950 2951 2952
Reply to this topicStart new topic
5 Користувачів переглядають дану тему (5 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 17th February 2020 - 07:18
HotLog