Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> Sunrise з оркестром Збройних Сил України, 08.02.2018 | Bingo | Київ
Dragobrat Volyns...
сообщение Dec 6 2017, 21:45
Сообщение #61

Наведывающийся
**

Sunrise з оркестром Збройних Сил України!
Прикрепленный файл  Sunrise_z_orkestrom_ZSU.jpg ( 399.74 килобайт ) Кол-во скачиваний: 2

8-го лютого 2018 Sunrise святкує 15 років творчої діяльності великим концертом у столиці за участю Заслуженого академічного оркестру Збройних Сил України!

Дата: 08.02.2018
Початок: 19:00
Місце: клуб Bingo (пр-т Перемоги 112)
Квитки: https://kiev.karabas.com/ua/sunrise-z-orkes...ih-sil-ukrayini
Ціна: 200 - 500 грн.
Зустріч у:
Facebook
Вконтакті
Вернуться в начало страницы

+Quote Post
3 страниц V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
Ответов
Cherep
сообщение Feb 10 2018, 13:38
Сообщение #62

поет-экскременталист, спамер

Из: Киев
Вконтакте

Отлично - достойный канц! Жаль не смог посетить, но респект большой! Это непросто такое организовать!

Satarialist/

Такое постить - позор тебе!

Люди стараются делать концерты, музыку создают и работают чтобы зал собрать. Помогать надо, а не постить хуйню всякую. Орги молодцы - красавчики что собрали зал.

В это стране любые средства хороши для продвижения андеграунда. Люди шаг вперёд сделали для индустрии, а находятся люди, которые палец об палец не ударили, но нужно же картинку блядскую репостнуть. Я удивляюсь как так можно вообще. Бомбит блядь.

+Quote Post
Dragobrat Volyns...
сообщение Feb 10 2018, 13:45
Сообщение #63

Наведывающийся
**

Цитата(Satarialist @ Feb 10 2018, 10:03) *
тут на фб картинка проскочила, насчет посещаемости. Если оно действительно все так и есть, то это какой-то позор (и последующее самодурство) оргов(((

Що за "картінка"? Де проскочила? Хто кому надсилав це приватне повідомлення? SunrAse, серйозно? Тобто ви серйозно вірите у те, що це повідомлення, де навіть назва гурту написана з помилкою писали "орги"? Як взагалі, можна звинувачувати оганізаторів у чому би то не було на основі якогось невідомо звідки взятого скріна?

+Quote Post
Satarialist
сообщение Feb 10 2018, 14:22
Сообщение #64

Поп поэт-андрогин (с)

Цитата(Dragobrat Volynskyi @ Feb 10 2018, 12:45) *
Що за "картінка"? Де проскочила? Хто кому надсилав це приватне повідомлення? SunrAse, серйозно? Тобто ви серйозно вірите у те, що це повідомлення, де навіть назва гурту написана з помилкою писали "орги"? Як взагалі, можна звинувачувати оганізаторів у чому би то не було на основі якогось невідомо звідки взятого скріна?

ну я видел оригинал скрина. человеку которому писали предложение - очень мой хороший знакомый уже более 15 лет. Поводов ему не верить у меня нет.
По сабжу - лично я санрайз, да и вообще павер не слушаю, на концерт по сему не ходил. Но некоторые наблюдения проскакивающие в фб, да и (не буду тыкать пальцами) слова пары друзей по поводу сабжа, плюс очень неадекватная вспышка от Сандры на фб, в ответ на типичный вопрос - все не очень красивыми красками обрисовывается.

Цитата(Cherep @ Feb 10 2018, 12:38) *
Satarialist/ Такое постить - позор тебе! Л

Череп, в чем позор? Фрон всегда был местом абы попиздеть. Тем более что в данной теме кроме оргов постов раз, два, и обчелся. А так вон в фб какое привлечение внимания в 100500 каментов возникло)

апд. еще пару человек отписалось по поводу того, что им приходило аналогичное сообщение о приглосах.

+Quote Post
Nazrail
сообщение Feb 10 2018, 14:25
Сообщение #65

Постоялец
**

Facebook

Тут не надо быть Шерлоком, чтобы понять, кто автор переписки со скриншота.

У кого могут быть пригласительные? Кто мог писать о репетиции с группой "со стороны"? Кому хотелось бы увидеть полный зал, невзирая на выручку от проданных билетов?
Правильно, музыкантам из оркестра.

Да и кто ж будет обвинять оргов, если они бесплатно на концерт пускают и сами зовут? Всегда бы так)

+Quote Post
VladimiR
сообщение Feb 10 2018, 15:10
Сообщение #66

Гитарист в отпуске

Из: Киев, Украина

Цитата(Wadim @ Feb 10 2018, 01:48) *
Процессор в инпут головы??! Ну не знаю, или это всё же был футсвитч (я стоял не прямо под сценой, видно точно не было), или тогда всё очень своеобразно...

Процессор был похож на POD HD500. Я с таким процессором всегда играл в insert головы или прямо в линию, ни в коем случае не в инпут. umnik.gif

+Quote Post
Cherep
сообщение Feb 10 2018, 15:35
Сообщение #67

поет-экскременталист, спамер

Вконтакте

Поддерживать надо хорошие дела и хороших музыкантов, а не постить хуйню "чтобы попиздеть". Будете так делать, андеграунд и индустрия будут в жопе.

+Quote Post
Satarialist
сообщение Feb 10 2018, 15:50
Сообщение #68

Поп поэт-андрогин (с)

Цитата(Cherep @ Feb 10 2018, 14:35) *
Поддерживать надо хорошие дела и хороших музыкантов, а не постить хуйню "чтобы попиздеть". Будете так делать, андеграунд и индустрия будут в жопе.

я не считаю хорошим делом сбор народа на концерт металл группы, методами как на концерт поплавского. И это не только мое мнение.

+Quote Post
IHKACATOP
сообщение Feb 10 2018, 16:20
Сообщение #69

Неофит
*

Цитата(Satarialist @ Feb 10 2018, 15:50) *
я не считаю хорошим делом сбор народа на концерт металл группы, методами как на концерт поплавского. И это не только мое мнение.

Метод Поплавского - это насильно сганять студентов, которым это не интересно)) А так если нахаляву приглашают и никого не заставляют, то что ж тут приступного. Это как продавать билеты со скидкой... большой скидкой... в 100%.

+Quote Post
Satarialist
сообщение Feb 10 2018, 16:25
Сообщение #70

Поп поэт-андрогин (с)

Цитата(IHKACATOP @ Feb 10 2018, 15:20) *
Метод Поплавского - это насильно сганять студентов, которым это не интересно)) А так если нахаляву приглашают и никого не заставляют, то что ж тут приступного. Это как продавать билеты со скидкой... большой скидкой... в 100%.

ок, пример не очень. Тогда какойто повалий или асии ахат.))))

+Quote Post
Uncle Hamster
сообщение Feb 10 2018, 17:33
Сообщение #71

Алкоголик ебанутый (с)

Цитата(Cherep @ Feb 10 2018, 14:35) *

Я в фб уже отписал, повторю и тут: что мешало просто сделать халявный вход, если уж стояла задача набить Бинго? Так нет, надо сначала прокинуть людей, купивших билеты, а потом узнавших что просто они лохиsmile.gif А потом обложить хуями всех, спросивших о том почему ползала ушло через 40 минут после начала и о том сколько из них было по билетам. Заметь: про музыкантов никто ничего плохого не писал, но вот уровень общения администрации группы вызывает много вопросов.
Посему вопрос: где тут хорошие дела? Проведение такого канца? Согласен, отличный канц. Но всё это вокруг него не очень презентабельно,не?

+Quote Post
Dragobrat Volyns...
сообщение Feb 10 2018, 20:47
Сообщение #72

Наведывающийся
**

УВАГА-УВАГА!!!
Те, що я зараз скажу - це виключно мої слова, що ніяким чином не відноситься, ні до гурту Sunrise, ні до його менеджменту - лише моя особиста думка.

Отже, по-перше, дещо проясню, що стосується особисто мене:
1. Так вже трапилось, що я тут на Фростері (і не лише на Фростері) займаюсь тим, що розповсюджую найрізноманітнішу інфу, що так чи інакше пов’язана з Дейлі, Санрайзом та гуртом NOVI. Моя особиста роль у цьому всьому - суто розповсюдження інфи. Я не створюю жодний контент (ну, окрім рецензій, котрі до даного конретного випадку не мають жодного відношення) - лише його розповсюджую.
2. Єдине, що моє - ідея, з розповсюдженням вище переліченої інфи. Так, це особисто я запропонував свою допомогу Сандрі з розповсюдженням інфи по форумах.
3. Хоча я не маю жодного відношення до того, що відбувалось у фб, але якщо були якісь грубощі зі сторони менеджменту, то особисто від себе прошу, чисто по-людськи, з розумінням віднестись до того, що після серії форс-мажорів (таких як от, наприклад, вимушене перенесення місця проведення івентів, в котрих мали відбуватись концерти туру Санрайзу, через закриття клубів (ага, історія з Бельєтажем, на превеликий жаль, далеко не єдиний випадок) і всіх випливаючих з цього наслідків, потрібно мати сталеві нерви, аби не зірватись через якусь, здавалось би на перший погляд дрібницю.
4. Якщо вже на те пішло, що як не крути, але і я маю непряме відношення до цієї всієї історії, то я беру на себе відповідальність і прошу вибачення за грубощі зі сторони менеджменту та/або осіб наближених до нього. Цілком і абсолютно згоден, що подібна поведінка неприпустима!
5. АЛЕ просто ще раз, чисто по-людськи, прошу: люди, будь ласка, віднесіться до цієї ситуації з розумінням! Я впевнений, що висновки будуть зроблені і більше подібне не повториться. Врешті-решт, що Сандра, що всі інші так чи інакше причетні до всього цього люди - такі ж самі люди, як і всі ми. І як і всім нам, їм так само притаманні емоції. Одним словом, я не виправдовую допущені грубощі, а лише всього-на-всього прошу увійти у становище.

Прикрепленный файл  Kit_Leopold.png ( 29.12 килобайт ) Кол-во скачиваний: 0

+Quote Post
Uncle Hamster
сообщение Feb 10 2018, 23:03
Сообщение #73

Алкоголик ебанутый (с)

Цитата(Dragobrat Volynskyi @ Feb 10 2018, 19:47) *
УВАГА-УВАГА!!!
Те, що я зараз скажу - це виключно мої слова, що ніяким чином не відноситься, ні до гурту Sunrise, ні до його менеджменту - лише моя особиста думка.

Отже, по-перше, дещо проясню, що стосується особисто мене:
1. Так вже трапилось, що я тут на Фростері (і не лише на Фростері) займаюсь тим, що розповсюджую найрізноманітнішу інфу, що так чи інакше пов’язана з Дейлі, Санрайзом та гуртом NOVI. Моя особиста роль у цьому всьому - суто розповсюдження інфи. Я не створюю жодний контент (ну, окрім рецензій, котрі до даного конретного випадку не мають жодного відношення) - лише його розповсюджую.
2. Єдине, що моє - ідея, з розповсюдженням вище переліченої інфи. Так, це особисто я запропонував свою допомогу Сандрі з розповсюдженням інфи по форумах.
3. Хоча я не маю жодного відношення до того, що відбувалось у фб, але якщо були якісь грубощі зі сторони менеджменту, то особисто від себе прошу, чисто по-людськи, з розумінням віднестись до того, що після серії форс-мажорів (таких як от, наприклад, вимушене перенесення місця проведення івентів, в котрих мали відбуватись концерти туру Санрайзу, через закриття клубів (ага, історія з Бельєтажем, на превеликий жаль, далеко не єдиний випадок) і всіх випливаючих з цього наслідків, потрібно мати сталеві нерви, аби не зірватись через якусь, здавалось би на перший погляд дрібницю.
4. Якщо вже на те пішло, що як не крути, але і я маю непряме відношення до цієї всієї історії, то я беру на себе відповідальність і прошу вибачення за грубощі зі сторони менеджменту та/або осіб наближених до нього. Цілком і абсолютно згоден, що подібна поведінка неприпустима!
5. АЛЕ просто ще раз, чисто по-людськи, прошу: люди, будь ласка, віднесіться до цієї ситуації з розумінням! Я впевнений, що висновки будуть зроблені і більше подібне не повториться. Врешті-решт, що Сандра, що всі інші так чи інакше причетні до всього цього люди - такі ж самі люди, як і всі ми. І як і всім нам, їм так само притаманні емоції. Одним словом, я не виправдовую допущені грубощі, а лише всього-на-всього прошу увійти у становище.

Всё норм, проехали. Надеюсь всё высказанное действительно было на эмоциях beer.gif

+Quote Post
Dragobrat Volyns...
сообщение Feb 10 2018, 23:14
Сообщение #74

Наведывающийся
**

Цитата(Uncle Hamster @ Feb 10 2018, 22:03) *
Всё норм, проехали. Надеюсь всё высказанное действительно было на эмоциях beer.gif

Неймовірно приємно це чути!)

+Quote Post
Fro
сообщение Feb 11 2018, 11:43
Сообщение #75

Диктатор
Иконка группы

Из: vn.ua
Facebook

я так пока и не понял, сколько людей было ))

+Quote Post
Satarialist
сообщение Feb 11 2018, 11:57
Сообщение #76

Поп поэт-андрогин (с)

Цитата(Fro @ Feb 11 2018, 10:43) *
я так пока и не понял, сколько людей было ))

когда на форум начнут приходить хотя б половина тех, кто был по билетам, тогда и поговорим. degenerat.gif

+Quote Post
Nazrail
сообщение Feb 15 2018, 18:25
Сообщение #77

Постоялец
**

Facebook

Фото: https://www.facebook.com/pg/jsmetalheads/ph...399264277189280
И тут: http://metalheads.xyz/sunrise-and-orchestra-kiev-photo/